anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zielona fala

TomBanknoter
#16 Inspirator#

Nie wiem, co obiecujecie kupującym za używanie Allegro One, ale dziś dostałem aż cztery zamówienia przez Zielony Automat (przedtem było jedno na cztery dni). Byłoby pewnie fajnie, gdyby nie fakt, że minęła 18-ta, a przesyłki do tej pory leżą w paczkomacie (a pierwsze nadałem ok. 11-tej), czyli pewnie znów dojdą po weekendzie (o ile wcale). Poważnie chcecie konkurować z cywilizowanymi kurierami? A może najpierw "nauczcie się robić gwoździe i gumkę do majtek" jak mawiał klasyk?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

TomBanknoter
#16 Inspirator#

PS. Nadal nie otrzymałem odpowiedzi w kwestii błędnego wskazywania statusu. Mimo, że przesyłki zostały nadane w Allegro One Box, nadal kupującemu wyświetla się "oczekuje na nadanie", co jest niezgodne z prawdą.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dokładnie, dlaczego klient widzi status oczekuje na nadanie, skoro paczka jest umieszczona w boxie. Też tak mam, od godz. 13:30 została nadana. Mamy 19:23, leży sobie w boxie, a klient widzi status oczekuje na nadanie. Nie tak to powinno wyglądać, bo potem wychodzi, że to my nie nadajemy paczek terminowo.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@mikeza @TomBanknoter z tym jest tak samo jak z inpostem, dopiero jak kurier zabierze paczkę z automatu to się zmieni, że jest nadana. Ale bywa też, że się nie zmienia, dopiero przeskakuje w allegro jak jest doręczona. Ot, takie udogodnienie. Z one najlepiej zamówić sobie kuriera i się z nim dogadać kiedy i jak jeździ, wziąć numer i dzwonić inaczej to jest dramat, nie przekazują zleceń nagminnie do realizacji. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ogólnie jest problem z tym śledzeniem przesyłek. Miałem ostatnio sytuację, że klient nie odebrał paczki, bo wchodził na allegro i miał status w doręczeniu, i tak mu to pokazywało przez kilka dni. Zakładał, że paczka jest cały czas w transporcie i nie dotarła do punktu docelowego, a w praktyce czekała na niego w żabce i jej nie odebrał bo upłynął czas na odbiór. Tam powinno być to doprecyzowane, czyli jeśli paczka trafia do punktu lub boxu, to klient powinien mieć to na śledzeniu allegro - przesyłka pozostawiona do odbioru, a nie w transporcie czy w doręczeniu bo to powoduje zamieszanie. miałem już kilku takich delikwentów, których te statusy wprowadzały w błąd.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@TomBanknoter "Zielona fala" to mi się kojarzy z falami z glonów na Bałtyku i nie jest to fajny widok.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

Allegro One też nie jest fajne, ale mimo to serwis wciska nam tego bubla przymusem

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter nie rób se k... ja... będzie jazda od września .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

Faktem jest, że w końcu przesyłki zostały odebrane. Czy to przypadek, czy bez obsobaczenia na forum Allegro One nie funguje?

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

allegro składa Wam propozycję nie od odrzucenia. Inpost czuje co się święci i mają własny marketplace - Inpost F r e s h - dają kupony, darmowe dostawy od 40 zł i jest dużo sprzedawców z allegro.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

może być też zakwit sinic, wtedy nie można wchodzić do wody pod żadnym pozorem 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów