anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez allegro One

magger_online
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Klient 2 lipca wykonał do nas zwrot poprzez Allegro One. Zwrot 3 lipca wyruszył w drogę do nas. Dziś mamy 10 lipca a od  4 lipca była wydana do doręczenia i wróciła w ten sam dzień do oddziału. Czy coś po drodze wydarzyło się z przesyłką? Czy można to jakoś zweryfikować? Na razie klient jeszcze nie piszę do nas o gdzie są jego pieniądze za zwrot ale podejrzewam, że w najbliższym czasie będzie.  Numer przesyłki: ALE0000AF82BFA7

  1. 4 lip 2023, 17:31
    Przesyłka została przyjęta w oddziale doręczenia

  2. 4 lip 2023, 09:07
    Przesyłka została wydana do doręczenia
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro

@magger_online Dzień dobry. Skontaktujemy się z oddziałem w sprawie paczki ALE0000AF82BFA7. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. 

oznacz moderatorów

magger_online
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem, że mam nadal ćwiczyć cierpliwość? Bo nic się w tej kwestii nie ruszyło....

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

W przypadku allegro one to bardziej uzasadnioną opłatą niż te za przysyłki byłaby właśnie opłata za prowadzenie treningów cierpliwości...

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@magger_online w dalszym ciągu weryfikujemy Twoje zgłoszenie. 

oznacz moderatorów

magger_online
#9 Pomysłodawca#

O wow! po 10 dniach od nadania paczka się cudownie odnalazła i dotarła do mnie .... i to nie po waszej "weryfikacji" którą robicie nie wiem w jaki sposób od 2 dni, tylko mojej interwencji bo moja cierpliwość już się skończyła. Czekając na was paczka by wyparowała lub wróciła w grudniu...  

oznacz moderatorów