anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

50zł za aktywację Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
betmary
#10 Popularyzator#

Aktywowałam Allegro Pay, przydzielono mi kwotę i zapłaciłam już za zakupy. Miałam otrzymać 50zł za aktywację - gdzie mam tego szukać? Nie dostałam żadnego kuponu ani monet. Nie wiem jak to ma działać i co trzeba zrobić, aby otrzymać te 50zł?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz zakupić z Allegr Pay za zakupy za mon 30zł bez kosztów dostawy i wówczas będą.

a. w Okresie trwania Promocji aktywować Allegro Pay i
b. w Okresie trwania Promocji zrealizować Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.

Po spełnieniu warunków wskazanych w ust. 2 Każdy Uczestnik Promocji otrzyma od Organizatora Kupon Promocyjny - rabatowy, obniżający kwotę do zapłaty o 50 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych), który Uczestnik może wykorzystać na zakupy za pośrednictwem Allegro („Kupon Promocyjny”).
Przykład: Uczestnik nie ma aktywnej usługi Allegro Pay. Po aktywacji Allegro Pay w Okresie trwania Promocji oraz opłaceniu Transakcji za pomocą Allegro Pay otrzyma Kupon Promocyjny o wartości 50 zł.

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

Zakupy były na kwotę 600zł i z darmową dostawą smart. Może jest jakiś czas oczekiwania na ten kupon? Nie wiem, dostanę jakieś powiadomienie o tym?

oznacz moderatorów
betmary
#10 Popularyzator#

A może to najpierw trzeba ten zakup spłacić? Wybrałam opcję spłaty jednorazowej w ciągu 30 dni...
Przy okazji jeszcze chciałam dopytać, jak to wygląda w przypadku zwrotów, bo właściwie aktywowałam Allegro Pay gł. po to, żeby nie było tego całego zamieszania ze zwrotem kasy na konto po odesłaniu towaru.  Czasem płacę kartą, czasem blikiem z innego konta, a później muszę sprawdzać czy i do którego banku ten zwrot przyszedł. Czasem sprzedawcy zwlekają ze zwrotem i trzeba się dopominać. Miałam nadzieję, że przez Allegro Pay będzie wygodniej, ale w sumie nie do końca wiem, jak to dokładnie działa. Ktoś wyjaśni?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@betmary Zamówiłaś towar dzisiaj. Kupon będzie dostępny w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Musisz poczekać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
pz_tiger
#1 Nowicjusz#

Nie liczyłbym za bardzo na ten kupon. To jest tylko taki fortel żeby zachęcić ludzi do skorzystania z ich nowej usługi. Też niedawno (2-3 tygodnie temu) dałem się skusić na to. Na początku kupon długo się nie pojawiał, a jak w końcu się pojawił to dodali go po prostu do kuponów bez wysyłania żadnej wiadomości. Było napisane że pozostało 10 dni do jego wygaśnięcia a parę dni później jak chciałem z niego skorzystać to całkowicie znikł z konta. Ale cel osiągnięty bo dołączyłem do ich **piiip**ianej usługi. A teraz jak chcę zrezygnować to okazuje się że jeśli to zrobię to podobno już nigdy nie będzie można do niej dołączyć.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To też nie jest takie pewne że nigdy, ale to prawa ze tak piszą.

oznacz moderatorów