anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay - brak możliwości zakupu/opcji rat.

MAMY ROZWIĄZANIE!
KKUC478
#7 Wielbiciel#

Opis problemu: 

Chciałbym zgłosić błąd Allegro pay w apliakcji mobilnej Allegro dla systemu iOS.
Wersja aplikacji: 7.42.00
Wersja systemu IOS: 15.8

Błąd dotyczy zakupów z użyciem opcji Allegro pay. Mimo przyznanych środków na koncie, oraz wyszukaniu aukcji z aktywną usługą Allegro pay, w aplikacji mobilnej przy próbie zakupu oraz podsumowania - wybrania ilości spłat nic się nie wyświetla. Nie można wybrać ilości rat  

Jeżeli jest to zakup poniżej 200 zł można wybrać opcje Allegro pay, natomiast wiąże się z tylko jedną opcja spłaty w postaci 1 raty.

Weryfikowałem to w przeglądarce mobilnej/desktopowej i tam błąd nie występuje.

Na telefonie odinstalowałem aplikacje, ponownie zainstalowałem natomiast rezultat jest ten sam.

9CCA218E-1E9A-417F-8F64-B95AEB52F56E.png

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KKUC478 Cześć! Dziękuję bardzo za zgłoszenie — przekażę to do odpowiedniego zespołu. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KKUC478
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. 

Dziękuje za szybką odpowiedź. Czy na podstawie podobnych problemów jest Pani w stanie poinformować ile takie zgłoszenie może trwać. 

pozdrawiam, Konrad. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KKUC478 To zależy z czego ten widok wynika. 🙂 A czy masz może przykładowy numer oferty? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KKUC478
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę. 

12791676960

14533243340

11505063477

12611756005

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KKUC478 Już wiem, w czym rzecz 🙂 Problem jest związany z iOS'em w wersji 15.x. Można go rozwiązać na dwa sposoby:

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KKUC478
#7 Wielbiciel#

Dziekuje. W nocy gdy to weryfikowałem w App Store pokazywało mi aplikacje jako aktualna. 
po aktualizacji wszystko działa poprawnie 

oznacz moderatorów