anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro pay raty

pafcio24
#7 Wielbiciel#

cześć - po zmianie regulaminu allegro pay nie mam możliwości skorzystania z rat 2 x 0% dla klientów. jako pierwsza z opcji pojawia mi się podział na 3 raty i więcej +plus opłata. ktoś wie dlaczego tak jest. mam smarta, zakupu były więcej niż po 200 zł. z góry dziękuję za odpowiedz. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@pafcio24 

Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 200 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi wynosić minimum 200 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W Allegro Pay w pełni kontrolujesz tempo spłaty. Możesz:

  • zapłacić w ciągu 30 dni – jeśli wartość Twojego koszyka wraz z kosztem dostawy wynosi minimum 30 zł i nie jest większa niż wysokość Twoich Środków

lub

  • podzielić płatność na kilka spłat – jeśli wartość Twojego koszyka wraz z kosztem dostawy wynosi minimum 200 zł i nie jest większa niż wysokość Twoich Środków.

Masz do wyboru 2 (jeśli masz Allegro Smart!), 3, 5, 10 lub 20 miesięcznych spłat, zgodnie z przedstawionymi wariantami zakupu, jeśli:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 200 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi wynosić minimum 200 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów

pafcio24
#7 Wielbiciel#

hej. i mam problem-bo mam allegro smarta, mam zakup za 305 zl i nie mam opcji podziału na raty 2x0%. pierwszą dostępną opcją jest rata na 3, 5 itd i są płatne.  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pafcio24 Czy próbujesz podzielić na raty spłatę za zakupiony już towar? Jeśli tak, nie jest to błąd. Dwie raty 0% są dostępne do wyboru podczas procesu zakupu.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

marjo_2
#1 Nowicjusz#

A co jeśli podczas zakupu nie ma takiej możliwości ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To odpowiedź- nie da się tak podzielić.

oznacz moderatorów

marann-handel
#7 Wielbiciel#

Totalnie bezsensowne rozwiązanie. Niby dają możliwość ale nie można z niej skorzystać 

oznacz moderatorów