anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pay

Pawel4266
#7 Wielbiciel#

Hej mam spłacone cały Allegro 20 zł nadwyżki czy mogę wpłacić na przykład jeszcze 1000 zł żeby było 1020 nadwyżki. I teraz jak wygląda opcja zakupu powiedzmy będę miał 1000 waszego 1000 swojego. I kupię coś z opcją rat 20x100 zl. Czy raty będą tylko 10 razy 100? Czy moja kwota nadpłacona będzie uznana jako kredyt?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

@Pawel4266 Nie tak to działa, nie wpłacisz na swoje konto Allegro Pay, nadpłatę możesz sobie wypłacić uzupełniając swoje dane w panelu Allegro Pay a zakupy robisz do wysokości limitu jaki masz.

oznacz moderatorów

Pawel4266
#7 Wielbiciel#

To jak to działa skoro mam nadpłacone nadwyżką 500 zł i nie ma tam opcji kliknij zwróć pieniądze na konto. A w opcji zarządzanie nadpłatami jest tylko informacja o moim koncie nie ma funkcji wypłać nadpłatę

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Piszesz że masz 20zł nadpłaty, teraz że 500zł a w panelu Allegro Pay wchodzisz w opcję zarządzaj nadpłatami i masz tam wypełnione swoje dane do wypłacenia?

oznacz moderatorów

Pawel4266
#7 Wielbiciel#

Dokładnie teraz mam 500 bo wpłaciłem moje dane są tam jak wchodzę zarządzaj nadplatami

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Pawel4266 Ale masz nadal nie spłacone raty?

oznacz moderatorów

Pawel4266
#7 Wielbiciel#

Nie wszystkie informacje gdzie bym nie kliknął mam 0 do spłacenia wszystko spłacone wszystko uregulowane a kwota Allegro pa i zwiększa się w zależności od środków jakie wpłacę

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn  zwiększa się w zależności od środków jakie wpłacę

oznacz moderatorów

Pawel4266
#7 Wielbiciel#

Widzę że trzeba napisać to inaczej. 

Robię to prowadząc 40 to nową ciężarówkę po Francji.

Jest sobie nowy użytkownik który dostał opcję płacenia Allegro pay. Jeszcze z tego nie korzystał. I nie ma zamiaru skorzystać ale tak sobie myśli kuźwa wpłacę sobie 5000 żebym miał więcej.. pstryk na drugi dzień w kółeczku wyświetla mu się środki Allegro pay 6000. Po kilkugodzinnym pisaniu z jakąś niekompetentną osobą która nie rozumie tego systemu dowiaduje się że może skorzystać tylko ze środków jakie przyznało mu allegro czyli 1000 zł. Więc on się pyta jak ma wypłacić te swoje nadpłacone pieniądze. Przecież nie ma żadnej opcji oddaj wypłać sobie to co zapłaciłeś z górką... Czy teraz jest zrozumiałe?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok ale po co sobie wpłacać na Allegro Pay skoro limitu nie możesz zmienić w ten sposób? Limit zwiększ sie tylko poprzez kupowanie i spłatę rat, a to co opisujesz to coś nowego wpłacasz Sobie do Allegro Pay i wypłacasz- a po co?  I wpłaciłeś i masz nadpłatę i nie możesz jej wypłacić dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów

Pawel4266
#7 Wielbiciel#

No nie mam takich zakładki nie mam takiej funkcji żeby sobie teraz wypłacić. Druga sprawa nawet nie wiem ile mógłbym sobie wypłacić bo w tej chwili nie znam swojego limitu Allegro pay . Powinny być dwie kwoty w kółeczku a nie tylko jedna główna

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Pawel4266 Nadpłata zostanie zwrócona na rachunek, który podasz. Klienci nie zarządzają opcją jej zlecania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów