anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane przelewy koron czeskich

plasticmetal
#8 Zapaleniec#

allegro anulowało mi wszystkie przelewy w koronach czeskich, czekam już 1,5 miesiąca aż wypłacą korony, dzisiaj patrze że przelew znowu jest anulowany. Przy pierwszym przelewie zrobiłem zgłoszenie, miesiąc czasu i cisza ze strony allegro. czy macie podobnie?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

blooming12
#9 Pomysłodawca#

Też nie mogę wypłacić koron czeskich.

Zapytałam na czacie o co chodzi i odpisali mi : "

Sprawa będzie wymagała głębszej konsultacji .W związku z tym wrócę do Państwa z informacjami w wiadomości mailowej.

Marcin [edycja]| 18:42".

Chyba Allegro przetrzymuje pieniądze. Może wymyślili, że będą zarabiać na overnightach? Albo na kursach? Sama nie wiem co o tym myśleć ... chyba nie opłaca się sprzedawać w Czechach.




oznacz moderatorów

plasticmetal
#8 Zapaleniec#

to mają z góry przyszykowaną odpowiedź na zasadzie kopiuj wklej... - czyli dobrze wiedzą co się dzieje....daje im czas do 14 sierpnia - to i tak bardzo dlugi okres,  jak nie wypłaca pieniędzy to wycofuje wszystko z allegro cz - bo kto chce sprzedawać i nie widzieć swoich pieniędzy na swoim koncie??? 😞

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Tia, wypłata TWOICH pieniędzy wymaga głębszej konsultacji... Piekło zamarzło...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@plasticmetal Twoja sprawa jest już konsultowana z operatorem płatności. Widzę korespondencję mailową na ten temat. Poczekaj na odpowiedź konsultanta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

plasticmetal
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Cóż, dzisiaj jest 1 sierpnia, rano zobaczyłem  że moje korony zostały wypłacone, po 2 godzinach z powrotem wróciły do allegro.... powód ten co zawsze a więc anulowanie tranzakcji.

To prawdziwy Czeski Film - nikt nic nie wie, zgłoszenie jest otwarte, 2 tygodnie mijają ( a to jest drugie zgłoszenie, o pierwszym zgłoszeniu już wszyscy zapomnieli) 

Przychodzi czas że będę potrzebować koron czeskich i

1. nie dość że straciłem na niekorzystnym  kursie w momencie sprzedaży pieniądze.

2. to teraz stracę znowu bo będę musiał zakupić korony mimo że mam je na allegro.

 

Nie rozumiem , jak można przez tak długi czas nie poinformować o powodzie takiego stanu rzeczy, różnie może być, ale trzeba się jakoś określić, nawet chociażby tak:

Słuchaj, przez przypadek wydaliśmy twoje korony na zabawę przez przypadek, ale oddamy ci jak uzbieramy .... 🙂 

 

Allegro ma kure, kura jest w kurniku i znowi jaja, w zamian za te jaja nie dostaje nic, ani wody, ani jedzenia, nie  ma nawet jaj --- pytanie jest, ile czasu jeszcze tak ta kura będzie znosić te jaja?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plasticmetal przykro mi, że to trwa tak długo. Wyjaśnialiśmy ten problem z operatorem płatności, poprosiłam o odpowiedź dla Ciebie, abyś wiedział na jakim etapie jesteśmy.
Mam nadzieję, że wkrótce ten problem zostanie rozwiązany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

plasticmetal
#8 Zapaleniec#

Cóż, bo wielu bojach, otrzymałem wkońcu odpowiedż że był niepoprawny numer Swift, jednak wcześniejszy Swift był uzyskany ze strony banku a pozatym był przelew weryfikacyjny który przebiegł pomyślnie.  Cóż  już niedługo 14 sierpnia się dowiemy. Tymczasem aby dowiedzieć się o tak błachej rzeczy jak to że jest niepoprawny numer Swift , potrzeba było 2 zgłoszeń, 5 rozmów z konsultantami i rozpoczęciem tego tematu w tym miejscu. 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@plasticmetal Allegro.cz odpuściliśmy sobie po jednej małej transakcji, dopłata do paczki wielkości pudełka od smartfona, prowizja z kosmosu...

oznacz moderatorów

cyberazor87
#7 Wielbiciel#

Mamy podobny problem z koronami plus od kilku dni nie wypałaca złotówek z payu, gdzie z przelewami24 nie ma problemu jeżeli o wypłaty chodzi. Problem zgłaszany na czacie kilka raz i wciąż odpowiedź, że wymaga głębszej konsultacji. Mam zablokowane środki, którymi muszę obracać i żadnej infomacji dlaczego i kiedy problem będzie rozwiązany. Dostaję również maile, że wystawiona została faktura na koncie, które zostało wypowiedziane i usunięte kilka miesięcy temu - jak to możliwe? Żadnej odpowiedzi ze strony Allegro również w tej sprawie. Jeżeli macie jakieś błędy systemowe czy techniczne to chociaż poinformujcie o tym. 

oznacz moderatorów

cyberazor87
#7 Wielbiciel#

@nat_not @la_nika czy ktoś może nam pomóc? Niestety pomoc Allegro milczy w tej sprawie. Czat zajęty, telefony mówią "przekażemy sprawę do odpowiedniego działu..." i na tym kończy się kontakt. Na dalsze zapytania nikt nie odpisuje. To przestaje być zabawne. Każdy z nas ma zobowiązania i musi środkami obracać. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@cyberazor87 Widzę, że otrzymałeś już odpowiedź w tej kwestii drogą mailową. Doradca wskazał, abyś w tej sprawie skontaktował się z operatorem płatności PayU. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów