anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak platnosci karta za Allegro Pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:100994012
#8 Zapaleniec#

dlaczego zniknela platnosc karta jest tylko blik i przelew w przelewach niema mojego banku co jest

oznacz moderatorów
269 ODPOWIEDZI 269
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem czy widać treść maila, jeśli nie to wklejam treść. W każdym razie nie był to błąd/przypadek, tylko celowe czasowe złamanie umów.

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Prowadziliśmy test polegającym na wyłączeniu spłaty Allegro Pay kartą płatniczej.

Obecnie test został zakończony, może już Pani skorzystać ze spłaty za pomocą karty płatniczej.

Życzę miłego popołudnia!

Pozdrawiam
// Kamil [edycja]
Zespół Allegro

oznacz moderatorów
tom_ur
#8 Zapaleniec#

W nowym  regulaminie AllegroPay od 06.02.2023 będzie trzeba płacić tym co Allegro będzie chciało i nawet mogą być pobrane prowizje:

Korzystając z metod płatności udostępnionych na  Panelu Allegro Pay będziesz mógł dokonać
Spłaty swojej Umowy Allegro Pay (w tym niektórych wierzytelności przeniesionych do firmy zewnętrznej).Spłata dotrze do nas od razu.

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście pewnie sobie będą to stosować do starszych umów, oczywiście bez poinformowania o zmianach w umowach xD

oznacz moderatorów
kranu2
#9 Pomysłodawca#

Dlatego trzeba to jak najszybciej spłacić i trzymać się z dala od tego g**na. Od 14 kwietnia planują jakieś konkretne zmiany i lepiej do tego czasu wyjść z Pay.

 

oznacz moderatorów
babudzynski
#8 Zapaleniec#

To prawda, ale dopiero od szóstego lutego. Do tej pory można, jak rozumiem, używać limitu i spłacać go kartą.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  potwierdźcie proszę.

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@babudzynski Płatność kartą w usłudze została przywrócona, więc można w ten sposób spłacać zakupy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
babudzynski
#8 Zapaleniec#

Dziś tak. Chcecie zmienić regulamin od 6 lutego i wykreślacie tam zapis, że płatność kartą będzie możliwa przy regularnych spłatach. Moje pytanie brzmi: czy, jeśli kupię dziś poprzez Allegro Pay, 17 lutego będę miał możliwość spłaty kartą, czy zastosujecie prawo wstecz.

 

oznacz moderatorów
Fuujiou
#9 Pomysłodawca#

Zastosują, a raczej ten regulamin ma się nijak do umów bo już umowy AllegroPay z grudnia (np z 13.12.22) mają ten zapis w "Spłacie" (o "dostępnych metodach płatności"), a nowy regulamin AllegroPay obowiązuje od 6.02.23. Generalnie umowy zawarte do 6.02.2023 moim zdaniem nie powinny mieć zapisu o "dostępnych metodach płatności", bo na dzień podpisania umowy umowa była niezgodna z obowiązującym regulaminem. Teraz mają furtkę do "uwalenia" nas z dnia na dzień. Z resztą testowali jak "uwalić" ludzi, by albo błaźnili się przed znajomymi, albo by specjalnie niezdążyli zapłacić (jak ktoś mając termin do 10 zobaczył info rano i zrobił przelew tradycyjny z konta karty kred., zapłacił prowizję i przelew doszedł po terminie, a wmiędzyczasie włączyli karty to jest to chamstwo w czystej postaci).

oznacz moderatorów
Pantagruel
#7 Wielbiciel#

właśnie próbuję zapłacić kartą w usłudze i mam tylko Blik i przelew. Nie mogę zapłacić kartą! 

Żądam sensownego wytłumaczenia a wcześniej przywrócenia mi możliwości spłaty kartą! Zablokowaliście mi środki i straszycie odsetkami a sami zabraliście możliwość spłaty kartą! Skandal!

oznacz moderatorów
hubertno
#8 Zapaleniec#

Ja przyjąłem to na klatę, i tak nie było wyboru, trzeba było jakkolwiek zapłacić, nie miałem czasu (zajrzałem do Pay'a w dniu spłaty), a nie wierzyłem, że nasze interwencje coś przyniosą.

Nie będę się upominał, sami powinni to jakoś, choć ciut symbolicznie, zrekompensować, wiedzą, kto był w takie sytuacji.

oznacz moderatorów