anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brok zwrotu z allegro pay

Client:27713372
#1 Nowicjusz#

witam jakiś czas temu zwróciłem zakupy 1 buty 2 klapki zakup był zrobiony przez allegro pay sprzedający zwrócił środki do allegro natomiast nie zasiliły one konta allegro pay spłaciłem to z karty i do dziś nie mam środków na koncie i nie ma możliwiści nic nigdzie napisać bo nawet chcąc zrobić dyskusje jest komunikat że środki zwrócine przez sprzedawcę super tylko u mnie ich nie ma i zero kontaktu z allegro

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

A przypadkiem nie masz wypełnionego w panelu >opcje> zarządzaj nadpłatami i zostały wypłacone na twoje konto? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:27713372
#1 Nowicjusz#

witam jakiś czas temu zwróciłem zakupy 1 buty 2 klapki zakup był zrobiony przez allegro pay sprzedający zwrócił środki do allegro natomiast nie zasiliły one konta allegro pay spłaciłem to z karty i do dziś nie mam środków na koncie i nie ma możliwiści nic nigdzie napisać bo nawet chcąc zrobić dyskusje jest komunikat że środki zwrócine przez sprzedawcę super tylko u mnie ich nie ma i zero kontaktu z allegro

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@Client:27713372 masz uzupełnione w panelu allegro pay numer konta do zwrotu nadpłat?

oznacz moderatorów