anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcą abym zapłacił dwa razy za jeden zakup.

daro-tygrysek
#7 Wielbiciel#

Kupiłem trzy rzeczy , po dwóch tygodniach zapłaciłem przelewem a oni piszą, że niezapłaciłem. Wyciąg z konta jest dowodem . Jak skarżyć tych oszustów ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Niekoniecznie tak jak piszesz, wyjście środków z konta nie oznacza że doszło do zakupu, płaciłeś przez Allegro to sprawdź status płatności: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Wyciąg z konta jest dowodem na to że pieniądze wyszły z konta - niekoniecznie na to, że płatność poprawnie się zaksięgowała. 

Jaką metodą płaciłeś i skąd wziąłeś dane do przelewu?

oznacz moderatorów

daro-tygrysek
#7 Wielbiciel#

Co mnie to obchodzi czy się zaksięgowało. Nie umiesz księgować to zmień robotę. Do tematu. Zakup nastąpił 14.08, odebrałem 17.08. , zapłaciłem 06.09 kropka. Wszedłem w status, a tam jest: zakup spłacony 06.09. i dalej szczegóły- historia a) rozliczyliśmy spłatę b) nowy zakup 14.08. Nic nie wiem ,że kupiłem i odebrałem drugi raz ten sam zakup

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No tak, dobrze by było gdybyś od razu tak napisał, bo pewnie  kupowałeś przez Allegro Pay a to już wyższa szkoła jazdy, jak ja tu czytam to oni często mają problemy gdy ktoś zapłaci za wcześnie.

Trzeba poprosić kogoś z Allegro o pomoc: @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No @komis-bell dlaczego jeszcze nie zaksięgowałaś tego przelewu 😂🤣 kochana 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Tygrysku, to zależy gdzie płaciłeś, ale prawdopodobnie  zapłaciłeś po terminie, teraz czekaj lub poproś o zwrot darowizny którą wykonałeś.

Na Allegro termin płatności do 7 dni, na lokalnym 5 dni.  Może być dłużej ale jeśli jest to uzgodnione ze sprzedającym. Więc nie zapłaciłeś lecz wysłałeś pieniądze,  oczekuj zwrotu.

oznacz moderatorów

daro-tygrysek
#7 Wielbiciel#

Kochanie robię to tak samo od 14 lat, ale czasami coś zawodzi.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Zdarza się, mi też czasem zawodzi a robię to chyba dłużej...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@daro-tygrysek Napisz proszę do nas przez formularz i tam przekaż doradcy potwierdzenie wpłaty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów