anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu żądają spłaty

chewelcia
#7 Wielbiciel#

Dokonałam zakupu z allegro Pay produkty zostały zwrócone a sprzedający zaakceptował zwrot a ja mam teraz zablokowany zakup z allegro Pay i żądają spłaty co z tym zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli zwrócisz lub anulujesz cały zakup, Twoje środki zwrócone przez sprzedającego bezpośrednio do Allegro Pay zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze. Zakup zostanie spłacony, a umowa zawarta z Allegro Pay – zamknięta.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni – w przypadku zakupu z Allegro Pay z opcją spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc – w przypadku zakupu z jakąkolwiek inną opcją spłaty dostępną w Allegro Pay: 2, 3, 5, 10 lub 20 miesięcy.

Jeśli nie otrzymamy zwrotu od sprzedającego w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie.

Dowiedz się więcej o zwrotach w Allegro Pay.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@chewelcia Proszę, podaj numer zamówienia, o które chodzi. Sprawdzę to. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

chewelcia
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20241013_080657_Samsung Internet.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@chewelcia Sprzedający próbował zwrócić wpłatę 10 października, jednak zwrot nie rozliczył się poprawnie. W tej sytuacji zalecam bezpośredni kontakt ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.

Dopóki środki nie wrócą na saldo w Allegro Pay, będziemy wymagać spłaty od Ciebie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

chewelcia
#7 Wielbiciel#

Czy będzie Pani w stanie mi pomóc? Dołączyłam zrzut nr zamówienia. 

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Zakup był przez allegro pay jeśli zwróciłaś wszystkie zakupy z tego zamówienia , termin spłaty przesuwa się o kolejny miesiąc, sprzedawca ma 14 dni na zwrot pieniędzy . dopuki sprzedawca nie zwróci pieniędzy to tym masz obowiązek spłacać 

oznacz moderatorów

chewelcia
#7 Wielbiciel#

Ale weszłam w dyskusje ze sprzedającym i potwierdził ze dokonał zwrotu więc nie wiem co dalej robić czy w allegro coś się przeoczyło i jak wchodzę w to zamówienie to wyświetla się że sprzedawca dokonał zwrotu.

oznacz moderatorów