anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro Pay można opłacić Casch-em?

MAMY ROZWIĄZANIE!
margaretka30
#8 Zapaleniec#

Pytam bo nam obie te opcje i się zastanawiam czy robić stałe zlecenie wpłat na Casch? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@margaretka30 Nie ma możliwości wpłacenia środków z Allegro Pay do Allegro Cash

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pytanie było raczej w drugą stronę!🤗

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 A! Odwrotnie też nie ma takiej możliwości 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🙂

oznacz moderatorów
margaretka30
#8 Zapaleniec#

Tak wiem Allegro Pay to tylko zakupy  są opłacane. Mi chodzi o to, że jak już mam zakup w Allegro Pay to czy mogę spłacić z konta Casch?  Mam plan by zrobić zlecenie stałe na konto Casch z mojego osobistego konta bankowego. Będzie to miało sens gdy jest możliwość spłacenia Casch-em zakupu na Allegro Pay ( czy inaczej zobowiązania na Allegro Pay).

 

Przykład: kupuję w Allegro  z AllegroPay. wisi dług... ja oglądam zakup i decyduję się go zostawić . I ten dług spłacam z konta Allegro Casch na którym właśnie na taki cel gromadzę środki.. Moje pytanie dotyczy właśnie takiej kombinacji, czy Allegro Pay mogę spłacić z konta Allegro Casch czy tylko z innych źródeł?????

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@margaretka30 Nie ma możliwości spłaty Allegro Pay pieniędzmi z Allegro Cash. Na ten moment spłata Allegro Pay przez panel jest możliwa przelewem, blikiem lub kartą płatniczą. Mimo wszystko dziękujemy za tę sugestię, z pewnością jest warta rozważenia 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
margaretka30
#8 Zapaleniec#

" warta rozważenia" ooo to by mnie interesowało dość mocno... ja praktycznie żyję na allegro w 80% płacę przez AllegroPay i teraz rozważam czy Casch może być mi do czegoś przydatny .... chyba jako konto do zbierania zaskórniaczków..Procenty od zakupów zbieram w systemie PAYBACK na vouchery czy karty, procenty które są sporo większe niż oferuje Casch. A wiem, że dublować się nie da.

 

 

 

 

oznacz moderatorów