anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy promocja „Kupon 100 zł” łączy się z programem polecającym Allegro Pay (25 monet)?

bachira
#8 Zapaleniec#

Dokładnie jak w tytule.

Czy otrzymam zarówno Kupon 100 zł, jak i 25 monet, aktywując funkcję Allegro Pay poprzez link polecający od znajomego czy promocja się wyklucza?

 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Dotychczas te promocje się nie wykluczały ale : @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bachira napisz proszę w ramach jakiej promocji miałabyś otrzymać kupon 100 zł?
Jeśli dostałaś e-mail w tej sprawie to poproszę o datę jego otrzymania.
Allegro Pay można aktywować tylko jeden raz, więc tylko jeden raz możesz skorzystać z promocji, której warunkiem jest aktywacja tej metody płatności.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bachira
#8 Zapaleniec#

Jeszcze nie posługuje się Allegro Pay!

Dopiero miałabym aktywować.

Zauważyłam wczoraj w aplikacji kafelek o tym – „Kupon 100 zł z Allegro Pay”.

Mail dostałam nawet dzisiaj o 13:43.

Nie widziałam żadnego osobnego regulaminu w ramach tej konkretnej akcji do przeczytania, dlatego nie jestem pewna.

Załączam zdjęcia!

IMG_0323.png

IMG_0324.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bachira dziękuję za zrzut! W takiej sytuacji nie otrzymasz i tego kuponu i monet z polecenia Allegro Pay, ponieważ Allegro Pay możesz aktywować tylko jeden raz, w ramach jednej lub drugiej promocji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bachira
#8 Zapaleniec#

Rozumiem! Czyli aby dostać dany kupon również należy zarejestrować się poprzez link z tej konkretnej akcji? Pomyślałam z początku, że może jeśli skorzystam od przyjaciela to włączy mnie automatycznie także w tą akcję. Dobrze, że spytałam:)

oznacz moderatorów

bachira
#8 Zapaleniec#

Nie mam jeszcze założonego Allegro Pay! Nie byłam pewna czy jasno powiedziałam 😅

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bachira tak, tak wszystko jasno opisałaś, wszystko jasne! 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

666pepe666
#4 Eksplorator#
  1. Promocja dedykowana jest Uczestnikom posiadającym Konto, którzy przystąpili do Promocji poprzez spełnienie warunków określonych w ust. 2 poniżej („Uczestnicy”).
  2. Z zastrzeżeniem ust. 1 powyżej, aby otrzymać Kupon Promocyjny, Uczestnik, który nie aktywował Allegro Pay, powinien:
    a. w Okresie trwania Promocji aktywować Allegro Pay i
    b. w Okresie trwania Promocji zrealizować Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.

 

No chyba nie wszystko jasne. Bo tu nie chodzi o nie pierwszą aktywację Allegro Pay.

Tak jak ktoś wyżej napisał ta promocja nie wyklucza z możliwości uczestnictwa w akcji Polecaj Allegro Pay. Tak było do tej pory. Zmieniło się coś w regulaminie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@666pepe666 Nic się nie zmieniło. 🙂 Te dwie akcje promocyjne nie wykluczają się — za skuteczne polecenie będą przyznawane Monety.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dawidwizz
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, że obie promocje się łączą i najpierw wchodzimy przez linka polecającego i aktywujemy? Jakoś to niejednoznaczne dla mnie 

oznacz moderatorów