anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro pobrało mi kwotę dwa razy?

Client:113022493
#7 Wielbiciel#

Witam, mój chłopak na Allegro zrobił zakupy o dużej kwocie, ale po czasie pobrało mu z konta drugi raz podobną kwotę, w historii zakupów nie ma żadnego zamówienia o tej danej kwocie. Na koncie bankowym wyciągu też nie ma.  @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_   Jest jakiś sposób żeby te pieniądze jakoś odzyskać? Bo to nie jest mała kwota. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Słabo skoro nie ma ani na Allegro ani na koncie bankowym więc skąd wiedza ze pobrało? natomiast jak się zdarza dwukrotna płatność za ten sam zakup to jedna płatność wraca w ciągu 3dni tam skąd wyszła, automatycznie.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

1. Czy zakup w ogóle widnieje w zakładce MOJE ZAKUPY lub KUPIONE?

2. Czy nie było czasem tak, że chłopak znalazł ogłoszenie na innym portalu i potem dostał "link do allegro"?

3. Skoro nie ma transakcji na wyciągu w banku to skąd wiedza, że coś zostało pobrane z konta?

4. Zerknijcie na koncie w banku do zakładki "blokady" - jeśli nie ma na wyciągu to może ta brakująca kwota znajduje się właśnie tam - wtedy musicie skontaktować się z bankiem żeby to wyjaśnić

oznacz moderatorów

Client:113022493
#7 Wielbiciel#

No ogólnie wyciągu nie było, ale pieniędzy na koncie też nie było wszedł na minus, ale pojechaliśmy do banku i się okazało że ta jedna kwota wróci, więc dziękuję za odzew i pomoc 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:113022493 

To dość nie zrozumiałe.

Na koncie bankowym wyciągu też nie ma.

To znaczy pobrało ale w wyciągu z banku nie ma?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

A nie było tak, że najpierw kwota była zablokowana a potem pobrana? Sprawdzaliscie saldo czy się zgadza?

oznacz moderatorów