anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mam Allegro pay

callmebeauty_
#7 Wielbiciel#

zawsze korzystałam zopcji zapłać pózniej teraz ja wyłączono i jest Allegro Pay którego ja nie mam aktywowanego i pomimo wysyłania wniosku o aktywację cisza amój mąz ma tę usługę aktywowana choć jej nie potrzebuje ...pisze reklamacje i ciągle cisza corobić ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@callmebeauty_ Allegro Pay nie jest dostępne dla wszystkich, widocznie nie spełniasz warunków podanych tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/kiedy-mozesz-skorzystac-z-allegro-pay-Oq2OBq3g6C...

Jeżeli mąż ma aktywowane Allegro Pay, niech kupuje towary dla Ciebie i po kłopocie 🙂

oznacz moderatorów

callmebeauty_
#7 Wielbiciel#

ciekawe ! bo mam długą historię zakupów w opcji którą wyłączyli "zapłać pozniej" spłacałam wszystko przed terminem i kupowałam bardzo dużo ...mó mąż w ogóle nic nie kupuje nigdy nie korzystał z ówczesnej opcji zapłać pozniej ani z zadnej innej opcji zakupów i wchodzę z ciekawości a tam widnieje napis Allegro pay do wykorzystania 4000 zł .... to jest jakis żart bojest wniosek do złożenia i złożyłam go 10 dni temu bez odzewu pisałam na czacie z konsultantami a oni nie mają zielonego pojęcia dali mi maila do reklamacji pay ...tam też nikt nie odpisuje .......  ale jak coś sprzedasz to biegiem prowizję naliczą ....

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

"Jeżeli mąż ma aktywowane Allegro Pay, niech kupuje towary dla Ciebie i po kłopocie"

Oj @xyz96, chyba nie masz męża. Są zakupy, o których faceci nie muszą wiedzieć, a zwłaszcza ile kosztują! 😄

oznacz moderatorów

callmebeauty_
#7 Wielbiciel#

skoro piszę że mąż ma aktywną opcję to raczej mam męża nie ? powtarzam mąż na swoim koncie nigdy niczego nie kupił ! ja kupuję wszystko i ja mam smart poza tym jestem dorosła i samodzielna i chcę kupowac na swoim koncie po to je zakładałam 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@callmebeauty_ Nie znalazłam żadnych zgłoszeń reklamacyjnych dotyczących Twojego konta, ale widzę, że napisałaś już do nas wiadomość mailową, więc poczekaj proszę na odpowiedź. Nasi pracownicy zweryfikują Twój wniosek i na pewno udzielą Ci dokładnych informacji w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Krzysztof617
#7 Wielbiciel#

WITAM

NIE MAM JESZCZE DOSTEPU DO ALLEGRO.PAY

Kiedy mógłbym  korzystać z allegro.pay

Jest dla mie jeszcze nie d

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dopytaj tu, sprawdzają podobno historię kredytowa, nie wszyscy mają dostęp: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Krzysztof617 

Dopytaj tu, sprawdzają podobno historię kredytowa, nie wszyscy mają dostęp: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów