anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałam monet za aktywację Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kysia_allegro
#7 Wielbiciel#

Aktywowałam allegro pay i zrobiłam zakup za ponad 50 zł a 50 monet za aktywacje mi się nie dodało. Dlaczego?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
xyz96
#21 Demiurg#

@kysia_allegro Allegro na stronie promocji monetowych pisało;

Jak otrzymać 50 monet za aktywację i pierwszą transakcję z Allegro Pay?

 

1. Kliknij “Przejdź do Aktywacji”.
2. Aktywuj Allegro Pay w kilka minut. Za darmo. Dzięki natychmiastowej decyzji jakimi środkami możesz dysponować jesteś w stanie od razu użyć Allegro Pay.
3. Opłać transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.
4. Monety będą dostępne do odbioru w ciągu 2 dni roboczych i możesz je odebrać w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay, przechodząc na Allegro.pl do zakładki Monety, gdzie kliknij w [Odbierz].
4. Na Twoje konto w Allegro wpadnie 50 Monet.

Promocja trwa od 06.09.2021 do 19.09.2021 lub do wyczerpania puli 2 000 000 Monet promocyjnych.

Dzięki Monetom kupujesz taniej. 50 Monet, jakie możesz otrzymać z tej promocji, obniży Twoje kolejne zakupy o 50 zł!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A ta promocja była do 19.09, przedłużyli????

oznacz moderatorów
kysia_allegro
#7 Wielbiciel#

pisze lub do wyczerpania zapasów, nadal dzisiaj byla reklama z wielkim nagłówkiem że promocja obowiązuje

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kysia_allegropromocja trwała do 19.09 lub do wyczerpania puli monet. Jako że pula nie została wyczerpana, promocję zakończono właśnie 19.09. W tej sytuacji niestety, ale nie otrzymasz Monet.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:41328136
#7 Wielbiciel#

okej, szkoda ze reklama na pół ekranu dalej wyświetlała się dnia 20.09.2021 r. pomimo iż już było po promocji

oznacz moderatorów
adzik-91
#1 Nowicjusz#

Skoro pula nie została wyczerpana, to dlaczego promocja została zakończona? U mnie pisze, że promocja trwa do 31.12.2021

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@adzik-91 ta promocja pojawia się co jakiś czas. Teraz również oferujemy 50 monet za aktywację Allegro Pay dla osób, które spełnią warunki opisane tutaj
W puli są jeszcze monety, a promocja potrwa do 31.12.2021 lub do wyczerpania monet, możesz to sprawdzać tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
gukua
#2 Obserwator#

Hej! Aktywowałem dzisiaj i opłaciłem zakup za 100 zł z allegro pay. Nie otrzymałem monet. Gdzie mogę to zgłosić?

 

EDIT: Wg regulaminu monety będą do odebrania po 2 dniach roboczych od aktywacji. 😄

oznacz moderatorów
politemikey
#8 Zapaleniec#

Mam taką samą sytuację, aktywowałem i zrobiłem zakupy za pomocą allegro Pay ale monet nie otrzymałem.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@politemikey Cześć. Promocja monetowa za Allegro Pay jest już zakończona. Wszystkie aktywne w tym momencie promocje znajdziesz tutaj: https://allegro.pl/kampania/monety/promocje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
politemikey
#8 Zapaleniec#

@ko_alka Hej dzięki za odpowiedź.

 

W momencie kiedy aktywowałem i dokonałem zakupu za pomocą Allegro PayU, promocja była aktywna (18 stycznia). Przynajmniej według aplikacji Allegro, ponieważ w aplikacji dostałem informację o tej promocji i za raz po tym aktywowałem Allegro Pay.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@politemikey, zweryfikuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@politemikey, otrzymałam informację, że choć przyznaliśmy Ci Monety, nie odebrałeś ich - miałeś na to czas do 26 stycznia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
politemikey
#8 Zapaleniec#

@mr_oma dzięki za odpowiedź i wyjaśnienie sprawy 🙂 ahhh... no tak, żeby odebrać monety muszę specjalnie sprawdzać codziennie aplikacje czy mogę je już odebrać czy nie 😂 świetny UX 👍 na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego, że A m a z o n wchodzi do Polski, ale teraz co raz bardziej cieszę się, że jest taka alternatywa dla Allegro 🙂

oznacz moderatorów
szymon1490
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, ja również nie otrzymałem monet za aktywację allegro pay, proszę o sprawdzenie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szymon1490 Czy widzisz monety do odebrania w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety (na górze strony powinien wyświetlać się baner z przyciskiem [odbierz]). 🙂   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

wczoraj aktywowałem allegro pay, dziś dokonałem zakupu za ~2500, kiedy monety pojawią się na koncie?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karbra Monety pojawią się do odbioru w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:108366154
#2 Obserwator#

Również aktywowałem allegro pay po kliknięciu w otrzymany bonus na konto zostało przelane aż całe 15 monet. Później okazało się iż są limity na otrzymywanie monet. I że 50 monet to osoba która ma konto krócej niż rok to może odebrać ale raz w roku a w dodatku dziennie to max 20. To jest jawne wyłudzenie. Osoba mająca konto krócej niż rok aktywuje to konto za max 20 a nie 100 monet. Oferta wprowadza w błąd. Nie ma żadnych * czy innych informacji o tym w ofercie.

oznacz moderatorów