anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
mr_oma
Moderatorka
Moderatorka
2 5 1,212

Serwis Allegro.pl prowadzi wiele atrakcyjnych promocji monetowych. Monety wymienisz na Kupon, który obniży kwotę, jaką musisz wydać na zakupy. Jak jednak wygląda kwestia zwrotu Monet przy odstąpieniu od zakupu? Czy odzyskasz Monety za zakup, który anulujesz? Jak szukać atrakcyjnych ofert? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Monety na Allegro

Monety na Allegro pozwalają Ci płacić mniej za zakupy. Wszystkie informacje o darmowych Monetach Allegro znajdziesz w zakładce Monety. Pamiętaj, aby wykorzystać je w ciągu roku od momentu ich naliczenia. W jednym zakupie możesz wykorzystać maksymalnie 100 Monet.

Jak działają Monety na Allegro?

Wartość jednej Monety to 1 zł. Zebrane Monety wymienisz w zakładce Moje Allegro na kupony o wartości 10 lub 20 zł, większą liczbę Monet wykorzystasz podczas finalizowania zakupów, w formularzu dostawy i płatności. Aby z nich skorzystać, kwota Twojego zakupu musi wynosić minimum 40 zł, a kwota, którą wydasz na zakup minimum 1 zł. Wystarczy, że w momencie finalizowania płatności, klikniesz w kafelek “Wykorzystaj Monety przy płatności”, wskażesz liczbę Monet, i… gotowe! 

Jak mogę zbierać Monety?

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki. Wpisz nazwę interesującego Cię przedmiotu oraz wybierz filtr “Monety Allegro”.

Zrzut ekranu 2022-01-22 o 19.57.15.png

Zaznaczona poniżej w ofercie ikona oznacza, że za ten zakup zyskasz Monety we wskazanej ilości. 

mr_oma_2-1642877897354.png

Warto też śledzić aktualne promocje, z których dowiesz się, skąd możesz zyskać dodatkowe Monety.

Czy otrzymam Monety z promocji Allegro?

Jeśli na swoim koncie Allegro nie widzisz przyznanych Monet, w pierwszej kolejności sprawdź regulamin akcji. W zasadach promocji widnieje termin, w którym Monety powinny znaleźć się na Twoim koncie. W przypadku większości promocji Monety odbierzesz, gdy spełnisz wszystkie warunki promocji - szukaj ich w zakładce Monety. Zazwyczaj udostępniamy je w ciągu 3 dni roboczych

Jeśli chcesz je wykorzystać, kliknij w przycisk [Odbierz], a Monety znajdą się na Twoim koncie. Gdy po tym czasie nie zobaczysz Monet na koncie, napisz o tym na Gadane. Sprawdzimy, z czego to wynika. 

Jak wykorzystać Monety przy płatności?

Warunkiem skorzystania z Monet jest opłacenie zakupu przez Allegro Finanse. Oznacza to, że nie skorzystasz z Monet na Allegro, jeśli wybierzesz płatność przy odbiorze.

Co dzieje się z Monetami po anulowaniu zakupu?

W zależności od źródła, z jakiego przyznaliśmy Monety, istnieje kilka scenariuszy. Jeśli Monety zostały Ci przyznane za zakup konkretnej oferty, stracisz je, jeśli anulujesz zakup poprzez Allegro.

mr_oma_3-1642877957699.jpeg

 

mr_oma_4-1642877979747.png

5 Komentarze
oznacz moderatorów