anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie uzyskałem kuponu 100 zł za allegro pay (mimo, że spełnione są wszelkie warunki)?

Client:110184656
#7 Wielbiciel#

Złożyłem zamówienie 29.06.2024r. o wartości 305,99 zł, wybrałem formę płatności allegro pay. Było napisane, że uzyskam ten kupon w ciągu 2 dni roboczych, dlatego zaczynam powoli się niepokoić. Wydaje mi się, że spełniam wszystkie warunki regulaminu, a mimo to nadal nic nie uzyskałem. Prosiłbym o możliwie jak najszybsze rozpatrzenie mojego problem. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110184656 czy mogę poprosić Cię o informację, jeśli dzisiaj do końca dnia nie otrzymasz kuponu? Jeszcze nie minęły dwa dni robocze, więc poproszę o chwilkę cierpliwości 🙂

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:110184656
#7 Wielbiciel#

Niestety nadal nie otrzymałem kuponu.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110184656 Dopytuję o to odpowiedni zespół. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:110184656
#7 Wielbiciel#

I jak wygląda sytuacja?

oznacz moderatorów

Client:110184656
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110184656 przykro mi, ale otrzymałyśmy informacje, że nie spełniasz warunku regulaminu:
c. Uczestnik posiada Konto na Allegro dłużej niż 366 dni, w ciągu ostatnich 366 dniach liczba Dni Transakcyjnych była równa 0, zaś w okresie dłuższym niż ostatnie 366 dni Uczestnik posiadał co najmniej 1 Dzień Transakcyjny.

Dzień transakcyjny to każda doba, w której dokonałeś co najmniej jednej Transakcji na Allegro.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:110184656
#7 Wielbiciel#

Mogę się zgodzić z tym, że posiadam konto na allegro dłużej niż przez 366 dni, ale z tym, że nie miałem żadnych zakupów w ciągu tego roku - absolutnie. Stale robię zakupy na allegro, co chyba nawet możecie sprawdzić na moim koncie. Przykładowo w maju br. złożyłem 3 zamówienia. Proszę, abyście jeszcze raz spróbowali mi pomóc, bo wydaje mi się, że spełniam warunki tej części regulaminu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:110184656 zapis regulaminu, który wskazała Ci Monika, mówi o tym, że aby spełnić warunki tej promocji w przeciągu ostatniego roku nie powinieneś mieć na swoim koncie żadnej transakcji, a jak sam piszesz, masz ich całkiem sporo, bo regularnie dokonywałeś w tym okresie zakupów na Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów