anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego PayU chce zwrócić moja wpłatę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Vinio34
#7 Wielbiciel#

1 września zapłaciłem na poczcie przelewem tradycyjnym poprzez payu za zakup na allegro. Dziś 2-go dostaję maila o podanie danych do zwrotu. W mojej zakładce jest "płatność w toku". O co tu chodzi?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Vinio34 o to chodzi ,że podałeś na blankiecie przelewu niewłaściwy identyfikator .

oznacz moderatorów
Vinio34
#7 Wielbiciel#

Chodzi o tytuł przelewu? Nie pomyliłem się. Chyba że ta pani na poczcie żle go wpisała. I co dalej? Ten email to nie ściema jakaś?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Vinio34 tak się dzieje jak wpisze się niewłaściwy ondentyfikator , może być po Twojemu ,,tytuł przelewu ,, , zapytamy na wszelki wypadek nasze Słoneczka  ,zaczekaj na moderatorów . 

Zaraz LEF się uczepi 😱...akysz....

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Vinio34 W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość możesz dopytać o powód zwrotu. Możesz też przesłać potwierdzenie wpłaty przez formularz. Konsultanci sprawdzą co było nie tak.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

Przerabiałam to z klientami. Coś źle wpisałeś, jakiś mały błąd albo Twój albo na Poczcie i przelew nie dojdzie do sprzedającego, będzie w toku i nic się nie zmieni, sprzedający nie dostanie wpłaty.

Pewnie dostałeś taki link, żeby wypełnić dane do zwrotu, podać nr konta do zwrotu itp. Trzeba to wypełnić, odeślą Ci wpłatę, to nie jest oszustwo tylko procedura zwrotu.

oznacz moderatorów