anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry Tutaj widzę na Allegro że mam zapłacić za nawóz 39,99 i na chwilę obecną moje środki na

Client:87983684
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

NipponShorty
#13 Ambasador#

Rozwiń myśl, bo wpisałeś treść wiadomości w tytuł i nic z tego nie wynika.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

39,90 zl to cena Smarta, dla niektórych.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Mowa jest o nawozie 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

Coś o Paya 🙂

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Może dostaniemy rozwinięcie myśli 🤔?

oznacz moderatorów

Client:87983684
#7 Wielbiciel#

zrobiłam zakupy w maju dokładnie 8 maja paczka niestety nie dotarła do odbiorcy ponieważ obcięło etykietkę z adresem więc paczka wróciła chodzi mi o to że na moim koncie muszę zapłacić teraz kwotę 39 90 i jest tam po prostu nawóz nawóz którego ja nie mam a mam widnieje mi jako spłata w Allegro moje pytanie gdzie mam szukać pomocy skoro nie mam wyżej wymienionego produktu a mam nakaz zapłaty żadnej paczki nie dostałam ani nic takiego nie zamawiałam

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Może przez przypadek miałaś nawóz w koszyku i dokonałaś zakupu? Bo raz piszesz że dokonałaś zakupu 8 maja a kilka linijek później że nie zamawiałaś nawozu. Sprawdź listę zakupionych produktów czy jest tam owy nawóz. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87983684 spłacać trzeba na czas, a co z paczką dopytaj sprzedawcy ? jedno nie ma nic wspólnego z drugim 🙂 a jak spłacisz a sprzedawca odda Ci kasę to powstanie nadpłata która allegro Pay Ci odda 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87983684 czy chodzi o zamówienie nr  82090900-0d36-11ef-845d-bd1465f46b53?
Jeśli tak, to sprzedający zwrócił wpłatę 15.05 i prawidłowo zaksięgowała się w systemie, powinna więc spłacić Twój zakup.
Aby to wyjaśnić skontaktuj się proszę za pomocą formularza z Doradcą Allegro Pay, po telefonicznej weryfikacji tożsamości, będzie mógł to sprawdzić i Ci pomóc. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów