anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę informację na temat apłat i terminu płatności za zakupy Allegro Pay?

arletta50
#7 Wielbiciel#

IDENTYFIKATOR PŁATNOŚCI

32828240-6cce-11ed-a6a4-2d37c1631531
Płatność w ramach usługi PayU TYLE ZNALAZŁAM ODNOŚNIE ZAKUPU - NIC NA TEMAT ILOŚCI RAT I ICH TERMINUNPŁATNOŚCI
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arletta50 szczegóły spłat poszczególnych umów znajdziesz w Panelu Allegro Pay. Oprócz informacji na temat ilości spłat i harmonogramu, w szczegółach zakupu, pod jej numerem znajdziesz podlinkowaną umowę ze szczegółowymi informacjami. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

StKamil
#1 Nowicjusz#

Znajduje w panelu allegry pay harmonogram splat ale nie nie mam nigdzie linku do umowy. Chodzi mi głównie że chce nadpłącić parę rat ale nigdzie nie mam konta do nadpłaty, ani w allegro pay ani na mailu. Bede wdzieczny za pomoc.

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Konto masz podane w harmonogramie spłat i na te konto przelewasz również kwoty jakie chcesz nadpłacić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@StKamil Większe spłaty zrealizujesz, logując się do swojego banku. w panelu lub na mauli masz umowie i tam masz nr konta bankowego, innej nie ma możliwości.

oznacz moderatorów

StKamil
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedzi. Nie mogłem właśnie znaleźć harmonogramu z numerem konta do nadpłat bo w panelu allegro pay jest tylko harmonogram. Ostatecznie znalazłem go w wiadomości po zakupie ktorego dokonalłem w załacznikach o nazwie "Umowa...". Nie zmienia to faktu że trzeba trochę poszperać żeby wiedzieć gdzie to znaleźć. Problem rozwiązany. Dziękuję. 

oznacz moderatorów