anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymałam monet za uruchomienie Allegro Pay

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie otrzymałam kuponu na 25 złotych za uruchomienie Allegro Pay. Osoba wysyłająca mi linka z zaproszeniem również nie otrzymała. Mieliśmy otrzymać po 2 dniach i nadal nie mamy 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Wielu nie otrzymało monet mino spełnienia warunków, poczekaj na moderację.

oznacz moderatorów

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

Z kim z Allegro mogę skontaktować się by wyjaśnić tę sprawę 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:48339980 

  1. W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety.

14. Dokonanie odbioru Monet promocyjnych będzie możliwe po upływie 2 dni roboczych od dokonania skutecznego Polecenia. Uczestnik powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta w terminie 7 dni roboczych od spełnienia określonych warunków Promocji (dokonania skutecznego Polecenia). Nie odebranie Monet promocyjnych przez Uczestnika we wskazanym terminie, skutkuje anulowaniem Monet promocyjnych przyznanych Uczestnikowi w ramach Promocji.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

Sprawdzaliśmy i nie ma żadnych monet 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48339980 podaj proszę login osoby, która poleciła Ci Allegro Pay i mniej więcej kiedy to było. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

To było 21.06.2024 mail osoby która przysłała mi linka to [edycja]

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48339980 wyjaśniam to, poczekaj proszę na odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

przepraszam bardzo, ale czy już coś wiadomo w tej sprawie? 

oznacz moderatorów

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

Ciągle czekam na wyjaśnienie tej sprawy. Długo jeszcze? 

oznacz moderatorów

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

Zadałam pytanie: dlaczego nie otrzymałam kuponu na 25 złotych za uruchomienie Allegro Pay. Osoba wysyłająca mi linka z zaproszeniem również nie otrzymała. Mieliśmy otrzymać po 2 dniach i nadal nie mamy. Jakiś czas temu proszono mnie bym podała login osoby, która poleciała mi Allegro Pay i mniej więcej kiedy to było. Podałam. 25.06.2024 dostałam wiadomość: wyjaśniam to, poczekaj na odpowiedź. Do dziś odpowiedzi nie uzyskałam. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:48339980 po co zakładasz nowy wątek, przypomnij się w tamtym oznaczając moderatorkę !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:48339980
#7 Wielbiciel#

już tam pisałam i nikt mi nie odpowiada 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:48339980 bo to forum dla użytkowników a moderatorki czasem pomagają a główną ich rolą jest pilnowanie porządku, poczekaj pewnie się tym zajmą w swoim czasie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:48339980 

To nie pisz w tej sprawie na forum. Moderacja nie ma jakiegoś naj obowiązku załatwić wszystkie sprawy na forum. Napisz normalny ticket. Jest rejestrowany, dostaniesz numer sprawy. Tam obowiązek występuje.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48339980 przepraszam, że czekałaś na odpowiedź!
Polecenie Allegro Pay jest skuteczne wtedy, gdy obie osoby zaakceptują Regulamin programu poleceń, a osoba, której polecono usługę, aktywuje ją bezpośrednio z linku polecającego.
Przykro mi, ale po wejściu w link, nie zaakceptowałaś regulaminu, a samą usługę aktywowałaś w innym miejscu. Dlatego nie spełniliście warunków promocji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów