anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak skontaktować się z kimś z allegro?

BOGDanzr
#1 Nowicjusz#

Witam. Kupiłem Wkład Filtr DAFI UNIMAX MG+ Magnez MAXTRA 6 Szt. od sprzedającego: sklep-madeline. towar nie został wysłany sklep został zawieszony. rozpoczynałem dyskusję (nie wiem po co ta nieprzydatna opcja jest) zgłaszałem. Zwrot za produkty nie otrzymałem. Jest jakiś formularz ale nie mogę go wysłać bo niema na liście mojego produktu. Nie wiem czy kasa za zakup ma allegro, płatności allegro czy sprzedajcy, nie wiem czy i kogo mogę oskarżyć. ja wiem że to nie tak wielka suma pieniedzy ale zdarza sieę to już nie pierwszy raz. Moje pytanie brzmi. Jak mogę się skontaktować w tej sprawie z kimś z allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiedza że dyskusja niepotrzebna? chcesz odzyskać środki?

oznacz moderatorów

BOGDanzr
#1 Nowicjusz#

Tak, chciałem odzyskać środki, a dyskusja skończyła się jakimiś formułkami nie na temat.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakończyła się sama, jak długo trwałą? napisz wówczas do Allegro i poproś o otwarcie, jest to droga do złożenia wniosku Allegro Protect, rekompensaty za to ze nie otrzymałeś towaru.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BOGDanzr Moje pytanie brzmi. Jak mogę się skontaktować w tej sprawie z kimś z allegro?

Po to jest dyskusja, poproś o pomoc pracownika w dyskusji 🙂 potem będziesz miał wniosek do Protect 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@BOGDanzr Jeśli nie ma Twojego produktu na liście, możesz wybrać inny temat kontaktu w formularzu i w razie potrzeby zostaniesz przekierowany do odpowiedniego doradcy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów