anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić numer telefonu w Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tarczan
#8 Zapaleniec#

Witam, czy zmiana numeru telefonu Allegro pay może pójść sprawnie i szybko tak jak wszędzie z potwierdzeniem sms? Dlaczego właściwie automatycznie nie zmienia się numer wraz ze zmianą głównym panelu konta ? Czy za każdym razem trzeba zamówić rozmówe . Pewnie temat już był ale może się coś już zmieniło i błądzę w nerwach jakby kompas Allegro zwodził

oznacz moderatorów
108 ODPOWIEDZI 108
LEW433
#21 Demiurg#

Samodzielnie tego nie da się zrobisz musisz napisać: Musisz pisać tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 

Samodzielnie tego nie da się zrobisz musisz napisać: Musisz pisać tu:

Chyba tym razem za dużo słów, do tego z błędami? 🙂

 

 

oznacz moderatorów
62780880
#7 Wielbiciel#

Na tel straciło mi się allegro payu zakupy chce spłacić zakupy bo mam do marca serwis obiadowy itd

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@62780880  we wiadomości e-mail od allegro masz umowę z allegro pay. W tej umowie masz numer kredyty i rachunku na jaki powinieneś dokonać wpłaty kredytu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@62780880 zakup możesz spłacić w panelu Allegro Pay lub w razie potrzeby dokonać wpłaty na indywidualny numer rachunku do spłat, który otrzymałeś od nas w wiadomości e-mail wraz z numerem umowy tak jak podpowiada @Client:44052296 .
Jeśli potrzebujesz zmienić numer telefonu dostępny w usłudze napisz proszę tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Anett415
#7 Wielbiciel#

Witam .

Mam takie pytanie ,mam allegro Pay i zmieniłam numer telefonu ,aby zrobić zakupy muszę podać numer aktywacyjny który przychodzi mi na stary nieaktywny numer ,jak to można zminic ? W swoich danych mam podany prawidłowy numer. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Anett415 Cześć. 🙂 Numer w Allegro Pay może zmienić wyłącznie pracownik Allegro po weryfikacji Twojej tożsamości, dlatego umów rozmowę telefoniczną lub napisz na czacie tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kamil900716
#1 Nowicjusz#

Chciałbym zmienić nr zakupu do potwierdzenia zakupu w allegro Pay 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kamil900716 Cześć. 🙂 Żeby zmienić numer w Allegro Pay, musisz napisać do nas na czacie lub umówić rozmowę tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:86535539
#1 Nowicjusz#

witam zmieniłem ostatnio nr tel do allegro ,odblokowałem dostep jednak  nie moge korzystać z allegro pay , bo kod przychodzi nadal na stary nr tel

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
mokkobelle
#7 Wielbiciel#

Witam.  Kilka razy zmieniałem numer do kodów SMS przeszło poprawnie lecz później coś się zawiesiło i już nie dostaje SMS z kodem SMS. Po jakim czasie mogę zmienić ponownie numer na moim koncie ?

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
mokkobelle
#7 Wielbiciel#

Czyli coś zablokowałem na koncie ?. Chodzi mi o numer telefonu w zakładce moje konto 

oznacz moderatorów
kacpi2020
#7 Wielbiciel#

dzien dobry jak zmienic numer telefonu stary na nowy oby używać allegro play dalej ponieważ ktory mam wpisany teraz to juz nie koszystam z niego a chciałbym zmienic ale nie moge Proszę o pomoc z administracji

pozdrawiam.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kacpi2020 tylko pracownik Allegro po weryfikacji Twojej tożsamości może zmienić numer przypisany do Allegro Pay. Dlatego napisz proszę do Allegro Pay za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dorota14905
#1 Nowicjusz#

witam nie mogę aktywować aplikacji pay bo nie mogę zmienić starego nr telefonu 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
andrzejjakis
#7 Wielbiciel#
  • Witam, mam podany wszędzie numer 517-4.... co widac ja screenie, a powiadomienia allegro pay przychodzą na numer, którego nie mam nigdzie podanego. NIGDZIE na tym cholernym koncie allegro nie mam numeru zaczynającego sie na 690... a na ten numer nie należący już od dawna do mnie przychodzą te cholerne powiadomienia. Juz pisałam wiadomość chyba ze 2 razy w przeciągu roku do pomocy allegro, ze powiadomienia o płatnościach maja przychodzic na numer ktory jest podany na allego, ale nie otrzymałam ani razu zadnej odpowiedzi, a powiadomienia wciaz przychodzą na numer którego nie mam. Czy miał ktoś taka sama sytuację? Rece opadaja na to allegro, kontakt z obsluga jest tak trudny, ze jedyne co chyba pozostaje to napisać do gazety jaka jest obsluga allegro. Moze wtedy ktos z allegro z łaski swojej cholernej sie odezwie. W O*L*X można odezwać sie na czacie i za chwile konsultant ogarnia problem i to jest obsługa na 5. A allegro? Prowizje jak za zborze tylko zapomnieli jeszcze ze cos za to sie należy w zamian, a tu kontakt z kimś z tej firmy to dramat, kontakt jak w firmie krzak. Formularze na które nie odpowiadają, jakies posty na forach, zeby kupujący pomogli i jedyne na co mozna liczyć to, ze ktos przypadkowy nie pracujacy w allegro odpowie, bo na pomoc pracownikow allegro nie ma co liczyć.

IMG_20240104_224724.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów