anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić numer telefonu w Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tarczan
#8 Zapaleniec#

Witam, czy zmiana numeru telefonu Allegro pay może pójść sprawnie i szybko tak jak wszędzie z potwierdzeniem sms? Dlaczego właściwie automatycznie nie zmienia się numer wraz ze zmianą głównym panelu konta ? Czy za każdym razem trzeba zamówić rozmówe . Pewnie temat już był ale może się coś już zmieniło i błądzę w nerwach jakby kompas Allegro zwodził

oznacz moderatorów
108 ODPOWIEDZI 108
andrzejjakis
#7 Wielbiciel#

Używałam tego formularza 2 lub 3 razy w przeciągu pol roku, w kółko to samo im pisalam, ze nie mam już numeru 690.. i ze wszędzie mam podany 517.. i ze na ten **piiip**ny numer mają przychodzić powiadomienia w nie na numer którego już nie mam. Przepraszam za slowa ale juz brak mi słów na ta beznadziejna obsługe. 

Screenshot_2024-01-04-23-00-55-972_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejjakis przykro mi, że masz takie doświadczenia, jednak nie jestem w stanie pomóc w tej sytuacji. Numer może zmienić jedynie Doradca Allegro Pay, po weryfikacji tożsamości, nie widzę, abyś kontaktowała się z nami w tej sprawie. Bardzo proszę skorzystaj z tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:33740189
#7 Wielbiciel#

witam.
mam problem, z aktywacją Allegro PayU - polega on na tym że został zmieniony numer telefonu jakiś czas temu (lata temu ), korzystałam z aplikacji  inPost Mobile bez problemu  , teraz chciałam skorzystać z Allegro PayU przy aktywacji okazało sie żę pojawia sie okienko z aktywacją na stary numer .
okazało sie 
( dopiero teraz ) że na koncie allegro nie był on zmieniony , po zmianie numeru na aktualny ( parę dni temu ) dostałam sms z autoryzacją , po wpisaniu kodu na komputerze nastąpiła zmiana numeru mimo to do dziś przy pewnej próbie aktywacji Allegro PayU pojawia sie informacja o aktywacji kodem na stary numer telefonu .

jak rozwiązać problem ?

pozdrawiam    

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

PayU czy Allegro Pay 

oznacz moderatorów
Client:33740189
#7 Wielbiciel#

przepraszam , chodzi o  Allegro Pay

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
barti821
#1 Nowicjusz#

Chciałbym zmienić nr tel w allegro pay. Stary nr juz nie istnieje. Czy jest taka możliwość? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów