anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karta podarunkowa sodexo

MAMY ROZWIĄZANIE!
marcin25jwr
#7 Wielbiciel#

Witam czy na allegro zaplace karta podatkowa Sodexo ? Za wybrane zakupy ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Jak mają kod to tak. Dawniej nie było można ale ostatnio był wątek i właśnie pisali że jak mają kod to tak, zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
marcin25jwr
#7 Wielbiciel#
Kod tz ? Ten ccv ?
oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marcin25jwr Cześć. 🙂 Jeśli masz wirtualną kartę Sodexo, to możesz nią płacić tak jak każdą inną kartą płatniczą. 

ko_alka_0-1671034169130.png

Wybierz płatność kartą, a następnie wpisz wszystkie niezbędne dane (imię i nazwisko, numer karty, numer CVV). 

oznacz moderatorów
PIO_BER
#7 Wielbiciel#

Nie można spłacać Allegro Pay przy użyciu karty podarunkowej, w tym wirtualnej karty Sodexo. Ja mam taki problem - testowałem 2 karty tego typu. Transakcje dochodziły do autoryzacji 3Ds i na końcu płatność była nieudana. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PIO_BER to prawda Allegro Pay nie można spłacić kartą podarunkową lub przedpłaconą. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PIO_BER
#7 Wielbiciel#

@la_nika Dziękuję za potwierdzenie. Pytanie tylko dlaczego tak jest. Wydaje się to nielogiczne, że za zakupy w Allegro mogę płacić wirtualną Sodexo ale spłacić AllegroPay już nie mogę.

W regulaminie Sodexo doszukałem się przepisu, który wskazuje, że to zastrzeżenie z ich strony:

W przypadku Operacji, których skutek jest taki sam jak Operacji Gotówkowych (np. przekazania/przelewu środków z Karty do wirtualnego portfela, na rachunek bankowy lub na inna kartę płatniczą w tym Operacji powiązanych z kryptowalutami oraz w punkach związanych z działalnością hazardową) Sodexo i Wydawca zastrzega sobie możliwość odrzucania takich Operacji lub naliczania prowizji i opłat jak za Operację Gotówkową

Nie jest to ostre zastrzeżenie, bo mowa tu o "możliwości odrzucenia takich operacji". 

Dobrze gdyby Allegro doszło z nimi do porozumienia, bo płatnik nijak nie może skorzystać z już spłaconych środków w AllegroPay - trudno więc tu mówić o operacji gotówkowej.

oznacz moderatorów