anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem informację o alercie BIK, jak to sprawdzić?

rookrzy
#2 Obserwator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Otrzymałem przed chwilą taką wiadomość na alercie BIK

19-12-2023 05:54 wpłynęła do BIK informacja od AION BANK (CESJA ALLEGRO PAY) o nowym kredycie: Kredyt na zakup towarów i usług z dnia 14-12-2023. Szczegółowe informacje na temat tego zobowiązania znajdziesz w Raporcie BIK

Co się dzieje?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@rookrzy a masz  jakiś zakup na kredyt allegro pay?

oznacz moderatorów

rookrzy
#2 Obserwator#

Wziąłem zakup na allegro pay dnia 12.12.2023, otrzymałem wiadomość na ten temat na biku dnia 13.12.2023 o treśći:

13-12-2023 07:48 wpłynęła do BIK informacja od ALLEGRO PAY SP. Z O.O. o nowym kredycie: Kredyt na zakup towarów i usług z dnia 11-12-2023. Szczegółowe informacje na temat tego zobowiązania znajdziesz w Raporcie BIK.

 

Dziś otrzymałem kolejną o takiej treści:

19-12-2023 05:54 wpłynęła do BIK informacja od AION BANK (CESJA ALLEGRO PAY) o nowym kredycie: Kredyt na zakup towarów i usług z dnia 14-12-2023. Szczegółowe informacje na temat tego zobowiązania znajdziesz w Raporcie BIK. Jeśli podejrzewasz wyłudzenie kredytu, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klientów BIK.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Pewnie sprzedali kredyt

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rookrzy aby upewnić się czego dotyczy ta informacja napisz proszę do nas za pomocą tego formularza. Po telefonicznej weryfikacji tożsamości, Doradca Allegro Pay będzie mógł udzielić Ci informacji na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów