anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejście allegro do zwrotów z allegro pay

Tuszek35
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Zgodnie z pkt 5 allegro pay zwracam towar pozbywam się umowy oraz zwrocie od sprzedających pieniędzy, prawda? Niestety nie, zwróciłem towar a jak się okazało z wymienionej korespondencji z chyba niezbyt wdrażanymi w pracy pracownikami, najpierw miał zostać niespłacony kapitał zaś w drugim emailu jednak odsetki😂 gdzie towar został odesłany i zwrócone zostały wszystkie środki. Proszę o wyjaśnienie sytuacji i nie wysyłanie mi 15 monetek tylko zamknięcie umowy od której odstąpiłem. Nie interesuję mnie zbędne tłumaczenia jak w e-mailach “ze się nie da” wszystko się da.

IMG_5119.png

IMG_5120.png

IMG_5117.jpeg

IMG_5116.jpeg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tuszek35 Jeśli sprawa jest wyjaśniana w korespondencji mailowej, kontynuuj ją. Otrzymasz kolejne odpowiedzi od konsultantów, którzy znają szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Tuszek35
#7 Wielbiciel#

Skoro dostałem “ankietę zadowolenia” to raczej już sprawa zamknięta czyż nie?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Tuszek35 idstąpieleś od umowy kupna czytli zwrócileś towar , ale umawa kredytu w dalszym ciągu jest aktywna i spłata ciąży na Tobie bo nikt inny jej nie podpisywał .

oznacz moderatorów

Tuszek35
#7 Wielbiciel#

8. Prawo do odstąpienia od Umowy
Zgodnie z przepisami prawa przysługuje Ci prawo do odstąpienia od Umowy. Poniżej dowiesz się, jak to zrobić i jakie są tego skutki.
1. CzymożeszodstąpićodUmowy po jej zawarciu?
Tak. W terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy możesz od niej odstąpić bez żadnych kosztów oraz bez wskazywania powodu odstąpienia.

 

ciekawe 🤔 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Tuszek35 tak , ale umowa kredytowa to osobny rozdział .

oznacz moderatorów