anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba wyłudzenia?

rookrzy
#2 Obserwator#

Przed chwilą otrzymałem taką wiadomość.

19-12-2023 05:54 wpłynęła do BIK informacja od AION BANK (CESJA ALLEGRO PAY) o nowym kredycie: Kredyt na zakup towarów i usług z dnia 14-12-2023. Szczegółowe informacje na temat tego zobowiązania znajdziesz w Raporcie BIK

Co się dzieje? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rookrzy Czy nie korzystałeś w ostatnim czasie z płatności przez Allegro Pay?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

rookrzy
#2 Obserwator#

Wziąłem zakup na allegro pay dnia 12.12.2023, otrzymałem wiadomość na ten temat na biku dnia 13.12.2023 o treśći:

13-12-2023 07:48 wpłynęła do BIK informacja od ALLEGRO PAY SP. Z O.O. o nowym kredycie: Kredyt na zakup towarów i usług z dnia 11-12-2023. Szczegółowe informacje na temat tego zobowiązania znajdziesz w Raporcie BIK.

 

Dziś natomiast otrzymałem kolejną, o takiej treści:

19-12-2023 05:54 wpłynęła do BIK informacja od AION BANK (CESJA ALLEGRO PAY) o nowym kredycie: Kredyt na zakup towarów i usług z dnia 14-12-2023. Szczegółowe informacje na temat tego zobowiązania znajdziesz w Raporcie BIK. Jeśli podejrzewasz wyłudzenie kredytu, skontaktuj się z Centrum Obsługi Klientów BIK.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@rookrzy  Przecież masz napisane co powinieneś zrobić :  "skontaktuj się z Centrum Obsługi Klientów BIK"

Tutaj nikt ci więcej nie napisze  bo nie wypada, a nawet nie wolno źle pisać o Allegro.

A przy okazji sprawdź zakupy na swoim koncie bo może ktoś coś kupił na twoje konto.

oznacz moderatorów