anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z płatnością "60 dni"

alamat
#1 Nowicjusz#

SPRAWA 1

 Jestem przedsiębiorcą, mam konto firmowe, mam wpisane dane do FV, mam przyznany limit środków do zakupów z odroczoną na 60 dni płatnością.

Niestety nie jest dostępna forma płatności związana z odroczeniem płatności na 60 dni.

Zostaje wyświetlony komunikat:

Wybrane dane do faktury nie pozwalają na zakup z Allegro Pay Business.

W sekcji dotyczącej faktury wybierz te, które posiadają oznaczenie "60 dni na spłatę"

po 2h walki poddaje się.

SPRAWA 2

Przy próbie wybrania opłaty za zakupy na rok za 59 zł i tak system nalicza mi płatności "każdą osobno".

 

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alamat Jeśli chodzi o fakturę, wybierz w koszyku dane zgodne z tymi, które są podane w usawieniach Twojego firmowego konta Allegro. 

W przypadku drugiego problemu opisz dokładnie, w którym momecie pojawia się ten problem i szczegółowo czego dotyczy. Bo jeżeli usługi Allegro Smart! to sprawdziłam, że ją wykupiłeś 9 grudnia na miesiąc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ForCarSerwis
#1 Nowicjusz#

też mam ten problem 

jak to rozwiązać ?

cały czas mam komunikat  ;

"Zaznacz zakup na fakturę z oznaczeniem "60 dni na spłatę"

oznacz moderatorów

ForCarSerwis
#1 Nowicjusz#

 

Posiadam Allegro Pay Business

mimo to w opcjach płatności mam informacje 

Allegro Pay bisiness niedostępne

po kliknięciu w niebieskie podświetlenie "dlaczego"

mam taki komunikat 

  • Zaznacz zakup na fakturę z oznaczeniem "60 dni na spłatę", aby skorzystać z Allegro Pay Business.

cały czas mam komunikat ; "Zaznacz zakup na fakturę z oznaczeniem "60 dni na spłatę"

 

co z tym zrobić ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A zakup spełnia warunki?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@alamat @ForCarSerwis konsultuję wasze zgłoszenia. Wrócę z odpowiedzią, jak tylko uzyskam więcej informacji. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@alamat @ForCarSerwis w imieniu Wiktorii, przybywam do Was z wyjaśnieniem, że usługa Allegro Pay Business jest dostępna w zakupach na dane firmy, dla której została włączona, dlatego w formularzu dostawy i płatności kliknijcie proszę w 'Zmień dane" w sekcji dotyczącej faktury. Następnie wybierzcie pierwszy z adresów, z etykietą "60 dni na spłatę" i wówczas problem powinien zniknąć. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

SklepKPZK
#7 Wielbiciel#

Podpinam się, 

Zrobiłem tak jak polecono. Zniknęła informacja o fakturze na 60 dni, ale produkt dalej nie może być zakupiony przez ofertę 60 dni. Wyskakuje informacja, że produkt w przedsprzedaży "tutaj nazwa" nie może być opłacony tą opcją, POMIMO że jest oznaczony zakupem 60 dni.

I tak jest z KAŻDYM produktem w PRZEDSPRZEDAŻY.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SklepKPZK Cześć, czy mogę Cię prosić o numer tej konkretnej oferty? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów