anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wymianą monet,

MAMY ROZWIĄZANIE!
maja463
#9 Pomysłodawca#

Zebrałam 22monety,chciałam wymienić 20 do ostatniego zakupu,ale wymieniono mi 10,lecz kwota do zapłaty nie zmeniła się natomiast zmniejszyła się ilość monet.Płaciłam z allegro pay,proszę o pomoc,jestem stratna 10 zł.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:44052296
#21 Demiurg#

@maja463 podczas finalizacji transakcji na końcu strony masz możliwość wymiany monet na kupony albo jest do wybrania opcji masz kod lub kartę podarunkową i tam korzystasz ze swoich kuponów.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maja463 Cześć. 🙂 Zakup opłaciłaś za pomocą Allegro Pay - przy takiej płatności nie można korzystać z monet ani karty podarunkowej.

Kupon za 10 monet jest aktywny na Twoim koncie do 22 października i możesz go wykorzystać podczas innych zakupów. 

oznacz moderatorów
czeni-c1
#10 Popularyzator#

Ale w tym przypadku chodzi o to, że tej Pani zabrano 10 monet a nie zmniejszyła się kwota do zapłaty. Przed zakupem posiadała 22 monety. Gdzie się podziało 10 monet ? teraz zostało jej 12 monet. Myślę, że należy to wyjaśnić.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@czeni-c1 Wszystko tutaj zostało wyjaśnione 🙂 @maja463 miała 22 monety. Wymieniła 10 monet na kupon. Teraz ma kupon o wartości 10 zł i 12 monet, zatem nikt nie jest tutaj stratny. 

oznacz moderatorów
maja463
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dziękuję,szkoda że nigdzie o tym nie jest. napisane.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maja463 Takie informacje znajdziesz m.in. w: Regulaminie Programu Monetowego, Regulaminie usługi Allegro Pay, artykule FAQ Allegro Pay, artykule o płatności ratalnej, a także w wątkach tutaj, na Gadane. Kupon za monety możesz wykorzystać podczas innych zakupów, z pewnością się przyda 🙂 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A kto teraz czyta regulaminy 😆 jak ludzie ofert nie czytają tylko kupują po obrazkach

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Po wymianie monet kupon ma 14dni ważności i po tym terminie przepada, jak nie planujesz zakupu to zamień z powrotem na monety: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0...

oznacz moderatorów