anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy 24-Allegro pay

-Rafi22-
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałbym kupić ten przedmiot przez allegro Pay https://allegro.pl/oferta/ricable-dedalus-speaker-mkii-glosnikowy-2x2-0m-14671659492 ale niestety się nie da bo aktywacja Przelewy 24 u sprzedającego trwa już kilka dni. Czy moglibyście przyspieszyć proces aktywacji tej usługi u tego sprzedającego? Trwa to juz 5 dni...

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie liczyłabym na to. Już przynajmniej ze 2 tygodnie mają z tym jakiś błąd. I tylko przerzucają się winą z przelewami...

oznacz moderatorów

_MrNobody_
#8 Zapaleniec#

@ko_alka może sie na ten temat wypowiedzieć więcej ale niestety nadal bez konkretów.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@-Rafi22- Cześć! W takiej kwestii niech zgłosi się do nas sprzedawca. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

-Rafi22-
#7 Wielbiciel#

_MrNobody_ sie już do Was zgłosił i nic nie zrobiliście. Nadal czeka na aktywacje P24

oznacz moderatorów

_MrNobody_
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi ja jestem sprzedawcą i zgłaszałem problem już chyba wszędzie...możesz pomóc? Nie mogę aktywować przelewy24. Ta funkcja jest niedostępna...

oznacz moderatorów

_MrNobody_
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  ktoś może się ustosunkować??? @w_kiwi  prosiła by zgłosił się sprzedawca to.soe zgłaszam. Rozwiążecie w końcu ten problem ? Prywatne wiadomości też pisałem i nic 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@-Rafi22- ale w tej ofercie nie będzie możliwości płatności allegro pay bo to prywatny sprzedawca

oznacz moderatorów

_MrNobody_
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20231114_155038_Allegro.jpg

 konto firmowe lub zwykłe tak więc chyba można?

oznacz moderatorów