anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Robienie zakupów z płatnością Allegro Pay

MissAngeeLee
#7 Wielbiciel#

Hejka, miesiąc temu uruchomiłam usługę allegro pay i na początku wszystko było w porządku, zrobiłam 3 zakupy, z czego 2 zostały spłacone bo sizal się termin płatności w pay, został mi jeden zakup do spłacenia ale za 7 dni. Nie mam jednak od kilku dni możliwości robienia zakupów z allegro pay, bo dostaje komunikat że się nie udało, żeby wybrać inną metodę płatności, nie wiem z czego to wynika, czy jest jakaś blokada środków, przez to że mam jeszcze jedna rzecz do spłacenia za te 7 dni? Proszę o jakąś podpowiedź, bo w centrum pomocy nie widziałam możliwości kontaktu z allegro, a chciałabym zasięgnąć jakiejś rady w tej kwestii

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

MissAngeeLee
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_   mogłabym prosić o jakąś odpowiedź? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MissAngeeLee Tak, Allegro może czekać, aż spłacisz w całości wcześniejsze zobowiązania. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MissAngeeLee Płatności przez Allegro Pay są zablokowane, ponieważ posiadasz nieopłacone zobowiązanie wobec Allegro. Jeśli uregulujesz swój rachunek stąd, opcja płatności przez Allegro Pay powinna być ponownie dostępna. Gdyby się tak nie stało, daj proszę znać, będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MissAngeeLee
#7 Wielbiciel#

W porządku, czyli pomimo tych 7 dni do końca ostatniego zobowiązania te środki będą zablokowane, tak?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@MissAngeeLee Płatności za nowe zakupy będą zablokowane do czasu uregulowania należności w stosunku do Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

MissAngeeLee
#7 Wielbiciel#

Halo witam, wczoraj pisałam o blokadzie allegro pay, dzisiaj rano spłaciłam wszelkie zobowiązania wobec allegro, a w dalszym ciągu nie mogę skorzystać z tej opcji płatności 🤷 proszę o jakąś pomoc, bo próbowałam zrobić te zakupy, które mają możliwość płacenia ta opcją, a przynajmniej taka jest informacja

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MissAngeeLee Przelew z uregulowaną płatnością musi zaksięgować się w systemie, abyś mogła korzystać z Allegro Pay. Możesz też przesłać nam potwierdzenie przelewu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095&subjectId=ac728b31-9... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów