anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marcin12229
#1 Nowicjusz#

Włamanie i opłacenie paczek na moim koncie a ja ich nie zamawiałem

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
Marcin12229
#1 Nowicjusz#

Co robic

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin12229 Jeśli nasz zespół potwierdzi włamanie na Twoje konto, otrzymasz od nas wkrótce informację mailową w tej sprawie. Wasze dane są w Allegro w pełni bezpieczne, ale rekomendujemy posiadanie różnych haseł do poszczególnych serwisów, a w szczególności odrębnych haseł do skrzynek e-mail i powiązanych z nimi kont w innych serwisach (jak np. do konta Allegro). Zachęcamy  także do korzystania z dwustopniowego logowania. Po jego włączeniu oprócz hasła do konta będziesz wpisywać dodatkowo kod z smsa wysłanego przez Allegro. Dwustopniowe logowanie można włączyć w zakładce Bezpieczeństwo

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
szerOwsiK
#1 Nowicjusz#

Wczoraj ktoś się włamał na moje konto allegro i dokonał zakupów. Gdy już odzyskałem hasło i usunąłem kartę anulowalem jeden zakup bo drugiego nie mam choć na koncie bankowym mam dwie opłaty w allegro. Nie wiem jak znaleźć druga i wycofać żeby nie stracić tych pieniędzy a nie wiem gdzie znaleźć kontakt z kimś z serwisu kto mi pomoze. Dziś rano tez dostałem SMS z kodem jak przy odzyskiwaniu hasła więc rano jeszcze ktoś mógł próbować się zalogować, tak mysle. Może ktoś z was był w podobnej sytuacji i napisze mi jak sobie z tym poradzić

 

 

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zaczekaj chwilkę na moderstorów .

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@szerOwsiK Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w mojej wiadomości powyżej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
marialuiza
#7 Wielbiciel#

Mam dokladnie to samo. Dwa zakupy, jeden to legincy do ciechocinka a drugi ukryty. Jest platność na kracie, nie ma w liście zakupów! Mega dziwne. Da się przywrócić to i zobaczyć co kupili za 156 zł?

 

oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#

Ukradli mi konto!

Co robić?

oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#
Co robić?
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103729560 Wszystkie infomacje, co powinieneś zrobić w tej sytuacji znajdziesz tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#

Ola, ale tam nie ma informacji co mam robić. Nie macie przecież mojego loginu. Moje konto to marialuiza mail koci@wp.pl

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103729560 Czy ta sprawa dotyczy konta, z którego tutaj piszesz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#

Nie dotyczy, ukradli mi to konto. Nie mam jak z niego napisać.

oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#

Widzę, że zdążyli zrobić zakupy na 200 zł.

 

oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Widzę, że zdążyli zrobić zakupy na 200 zł. Karta zablokowana. Nadal kiepski kontakt przez formularze allegro. Nie mam pozucia, ż ektoś coś robi z tym i czy moje zgłoszenie dotarło.
user marialuiza

oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#

Na mess pisalam. Nie ma odpowiedzi bota.
Na telefon nie przychodzi sms żeby do mnie zadzwonili 😞

 

oznacz moderatorów
Client:103729560
#7 Wielbiciel#

Ok, jest sms mogą do mnie zadzwonić. Jutro...

 

oznacz moderatorów
legia_1991
#3 Debiutant#

Włamano mi się wczoraj na konto i zrobiono zakupy (których nie widzę w historii) za które zapłacono karta. Co w tej sytuacji mogę zrobić żeby odzyskać pieniądze? Karta już zablokowana i odpięta od konta.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@legia_1991 Poproś Allegro o przywrócenie zakupów do zakładki Moje zakupy, potem skontaktuj się ze sprzedawcą i zablokuj wysyłkę, wyjaśnij wszystko. Niech odda Ci pieniądze. Jeśli już wysłał, pozostaje Ci zgłoszenie na policję. 

oznacz moderatorów