anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób rozłożyć zakup w allegro pay na raty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zuo1g
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

jakiś czas temu za pomocą allegro pay, dokonałem zakupu przedmiotu.
Po jakimś czasie, zauważyłem, że popełniłem błąd i w sposobie płatności, zamiast opcji 'na raty' wybrałem płatność w całości. Zwracam się z pytaniem, czy istnieje możliwość, by na tym etapie zmienić tę formę. Ponieważ, nie ukrywam, byłoby to dla mnie dużo bardziej komfortowe, a kupując produkt, właśnie o takim rozwiązaniu myślałem.
 
Pozdrawiam
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Agent555
#18 Luminarz#

Jeśli zakup jest od 200 zł to możesz jeszcze podzielić na spłaty 

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@zuo1g dzień dobry 🙂  Proszę się nie martwić. Da się to jeszcze odkręcić. Płatność Allegro Pay możesz podzielić na więcej części dla zakupów od 200 zł. Liczbę rat możesz zmienić podczas wyboru metody płatności. Naciśnij ZMIEŃ i zaznacz, w ilu ratach chcesz spłacać. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie: https://allegro.pl/metody-platnosci/allegro-pay

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
zuo1g
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź, jednak nigdzie niestety nie widzę opcji 'zmień'.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

Screenshot 2024-08-01 at 08-59-17 Allegro Pay - Bezpieczny i wygodny sposób płatności.png

@zuo1g, aby ta opcja rozłożenia na raty odroczonej płatności była dostępna trzeba ją rozbić ciągu 30 dni od zakupu, czyli nawet w dniu planowanej spłaty. Kolejny warunek to taki, że kwota pozostała do spłaty musi wynieść co najmniej 200 zł. Po wyborze nowej liczby spłat, możemy poprosić Cię o potwierdzenie zmiany kodem SMS. Zmiana będzie widoczna tutaj (spójrz na powyższy zrzut).

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
zuo1g
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2024-08-1 o 09.21.54.png

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@zuo1g poniżej wymienię wszystkie warunki dostępności opcji rozratowienia:

1 - nie można mieć blokady na limicie Allegro Pay

2 - kwota umowy nie jest niższa niż 200 zł

3 - nie można anulować, ani zwrócić danego zamówienia (jeżeli zwróciłeś lub anulowałeś tylko jego część, to kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 200 zł)

4 - zdążyłeś już zrobić pierwszą spłatę za dowolny zakup (jeżeli jedna z Twoich płatności jest rozłożona na kilka miesięcznych spłat, wystarczy, że opłacisz jedną z nich)

5 - nie ma masz opóźnień w spłacie

Jeśli u Ciebie te wszystkie warunki są spełnione, to pozostaje jedynie kontakt z naszym suportem przez ten formularz, ponieważ usługa Allegro Pay jest usługą finansową i potrzebna jest dodatkowa weryfikacja.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
zuo1g
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, dziękuje za odpowiedź. Kontaktowałem się za pomocą formularza na początku tego tygodnia, jednak niestety nie otrzymałem odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
Agent555
#18 Luminarz#

Bo jej nie otrzymasz doradcy nie czytają pytań wysłanych przez formularz kontaktowy.

Skontaktuj się na czacie 

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@zuo1g poproszę w takim razie o numer tego zgłoszenia. Poproszę o szybką odpowiedź dla Ciebie. Przy okazji wyjaśnię, skąd wynika to opóźnienie.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
zuo1g
#7 Wielbiciel#

43677930

 

Dziękuje.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zuo1g Widzę, że w sprawie, którą wskazałeś, otrzymałeś odpowiedź 27.07. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, proszę, kieruj je we wspomnianym zgłoszeniu. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów