anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wcześniejsza spłata allegro pay rozłożone na dwie raty 0%

quatroo96
#7 Wielbiciel#

Cześć, chciałbym wcześniej spłacić raty za dany przedmiot - zostało rozłożone na dwie raty po ok. 400 zł, pierwszą ratę opłaciłem od razu a teraz chciałbym drugą.

Harmonogram wygląda tak:

416.50 zł do 10 lipca, druga rata 416.50 zł do 10 sierpnia.

Muszę czekać do 10 lipca aż mi zaksięgują wpłatę w systemie? W allegro pay widnieje informacja, że oczekuje za potwierdzeniem (pewnie do tego 10 lipca), Nie mam opcji spłaty raty, szybszego opłacenia, jedynie nr bankowy na który mogę przelać pieniądze.

 

Chciałbym to po prostu szybciej zamknąć, a nie chce jednak czekać do końca ostatniej raty. 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@quatroo96 to spłacić na rachunek podany w umowie allegro pay 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@quatroo96 Nie, ale tylko na nr konta podany na umowie, masz go w panelu Allegro Pay albo na mailu.

oznacz moderatorów

quatroo96
#7 Wielbiciel#

A to automatycznie spłaci i allegro poinformuje o całkowitej spłacie? Chodzi mi zeby nie widniało po prostu, że mam jakieś zobowiązanie w np. BIK. Chodzi mi o to, że jak coś brałem to bank czekał z zatwierdzeniem aż do np. Daty płatności czyli 10 sierpnia. Wtedy otrzymywałem informacje o zamknięciu rachunku itd.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@quatroo96, gdy wpłata zostanie zaksięgowana, od razu zostanie to odnotowane na Twoim saldzie Allegro Pay, natomiast informacja do BIK trafi w ciągu 14 dni. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów