anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Chciałabym wiedzieć, w jaki sposób mogę odejść z Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
minutka06
#7 Wielbiciel#

Niedawno skorzystałam z Allegro Pay, jednak dzisiaj zrezygnowałam z zakupu dużej ilości materiału ze sklepu tapicerskiego. Tak zdecydowałam ze względu na to, że otrzymałam próbkę materiału i oceniłam ją za zbyt jasną i trudną do utrzymania w czystości. Dziś anulowałam zakupienie tego produktu a następnie powiadomiłam o tym fakcie sklep tapicerski. Odpowiedzieli mi, że dziękują za informację. Sądziłam, że tym samym zostanie anulowana kwota 2 100 zł z Allegro Pay. Niestety, ale tak się nie stało. Jest jeszcze jedna sprawa, mianowicie fakt, że zwróciłam się do Allegro Pay o to, żeby mi pomniejszono kwotę 2100zł o kwotę w/w towaru i wpłacono na moje konto bankowe. Nie chciałam mieć długu na Allegro. Od czasu skorzystania z Allegro Pay niczego nie kupiłam i muszę czekać, kiedy Allegro Pay anuluje mi kwotę 2100 zł.

Dziękuję i pozdrawiam                                                                                            Anna Jaśkowska 

                                                                                                                                     minutka 06

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@minutka06 w ciągu 14 dni od odstąpienia powinien zwrócić pieniądze na allegro pay 

oznacz moderatorów
minutka06
#7 Wielbiciel#

Muszę powiedzieć, że żadne pieniądze  z Allegro Pay, nawet z moją prośbą o pomniejszenie kwoty nie wpłynęły na moje konto. Nie dokonałam żadnego zakupu i dalej mam kwotę 2100 żł do wykorzystania. W jaki sposób mam wypowiedziec umowę z Allegro Pay.

oznacz moderatorów
SSebson
#8 Zapaleniec#

Jeszcze jedno: jest opcja ANULUJ ZAKUP. Jeżeli sprzedający nie zdążył przygotować przesyłki to po anulowaniu zakupu kasa wróci na ALLEGRO PAY i nie było zakupów

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@minutka06 Kiedy sprzedający zwróci pieniądze przez Allegro Finanse, środki wrócą na Twoje saldo w Allegro Pay. 

W sprawie rezygnacji z usługi napisz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
SSebson
#8 Zapaleniec#

Sprzedający ma czas na zwrócenie pieniędzy 14 dni. Kasa wróci na ALLEGRO PAY jako wolne środki a POŻYCZKA automatycznie zostanie spłacona.

oznacz moderatorów