anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Czy Z Allegro Pay mozna zrezygnowac? Czy za przyznane srodki sa pobierane jakis oplaty?

Sebastian_ch23
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sebastian_ch23 możesz zrezygnować z Allegro Pay w dowolnym momencie. Za samo korzystanie nie jest pobierana opłata, jednak jeśli nie zapłacisz w terminie pobierane są odsetki, rozłożenie zakupu na kilka spłat również może się wiązać z dodatkowymi opłatami. 
Tutaj znajdziesz informacje na ten temat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sebastian_ch23
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. To jeszcze tylko pytanie, czy z tytułu aktywacji takiej usługi jest wysyłana jakas umowa do podpisania na adres korespondencyjny?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, umowa jest dopiero po zakupie.

oznacz moderatorów

Sebastian_ch23
#8 Zapaleniec#

W sensie umowa na aktywację tego pakietu? Generalnie chodzi o to czy jest wysyłana jakas umowa pocztą tradycyjną. Pytam bo jestem w fazie przeprowadzki i nie wiem czy coś przyjdzie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Takie umowy są wysłane mailowo. Wszystko także widzisz w panelu Allegro Pay raty kiedy spłacać itd.

oznacz moderatorów

Sebastian_ch23
#8 Zapaleniec#

Pani Moniko, mogę prosić o potwierdzenie słów jednego z użytkowników o tym iż umowy na AllegroPay jest wysyłana na email.a nie pocztę tradycyjna?

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sebastian_ch23 jasne, już jestem 🙂 Tak, potwierdzam, umowa jest wysyłana wyłącznie drogą elektroniczną. Otrzymujesz ją e-mailem, a umowy dotyczące konkretnych zakupów są również dostępne w Panelu Allegro Pay

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sebastian_ch23 Nie wiążą się żadne opłaty ale czy nie wpływa to na zdolność kredytową zdania są podzielone, wystarczy złożyć wniosek: https://allegro.pl/regulaminy/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy-1nYlMd4AeiE

oznacz moderatorów