anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam - mam uzasadnione pretensje do Allegro w sprawie zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt.

Client:46082982
#8 Zapaleniec#

Witam, to jest granda , gdy dochodzi do zwrotu środków na konto w opcji "zapłać póżniej". Zakupiłam produkt, doszło do polubownego porozumienia ze sprzedającym. Zwrócił pieniądze przez Allegro, ale Allegro mi tych pieniędzy nie przekazało na rachunek bankowy. Nadmieniam, że wobec Allegro nie mam żadnych "długów" w opcji "zapłać póżniej. Doszłam do przykrych wniosków, że za to całe zamieszanie, sprzeczki ze sprzedającym wina jest po stronie Allegro. Mam konto na Allegro ponad 6 lat. Nieżle ten portal "na mnie zarobił", ale kupujący na tym portalu w razie reklamacji "ma związane ręce". Już nie mówiąc o tym, że nie można reklamować i "założyć dyskusji z Allegro , nie ze sprzedawcą". Gdzie ten formularz kontaktowy ? Sprzedawca na pewno ma uzasadnione do mnie pretensje, bo zwrócił pieniądze, niepotrzebna awantura-sprzedający-kupujący, a Szanowne Allegro "umywa rączki od odpowiedzialności". I tak jest, że Allegro zarabia dzięki "kupującym", ale tak naprawdę " ma ich w nosie". Niech sie Allegro "udławi" tymi pieniędzmi. Ostro piszę, bo jestem już przez tą sprawę nieżle w........  Mam nadzieję, że przynajmniej przeczytają....i na tym się zapewne skończy. Życzę kupującym miłego dnia i oby nie przytrafiła się im podobna sytuacja.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46082982 same konkrety 🙂

Rozumiem że spłaciłaś "zapłać później" a sprzedawca oddał kasę na Pay ? to w panelu można dodać kont i zwrócą nadpłatę 😉 Taka kasa nie wraca na konto bankowe tylko do allegro Pay !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:46082982
#8 Zapaleniec#

Witam, a czy ja muszę się "bawić w księgową"? I to "bez wynagrodzenia". Oczywiście, że Allegro Pay. Allegro czy Allegro Pay - jedna b....Uważam, że ten portal powinien ułatwiać, nie utrudniać kupującym "praw do reklamacji" Dodam tylko, że ta "afera" trwa 10 dni. Czekałam cierpliwie do 3ech dni roboczych. Jestem "kupującym"i po co mi wszystkie dane dotyczące zakupu produktu? Sens ma "ksiegowość" gdy ma się status Sprzedawcy. Wystarczy mi moja praca zawodowa-za którą dostaję pensję. No nie jest tak? Pozdrawiam i miłego dnia.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46082982 no tak tylko to jest pożyczka a nie zwykły zakup i płatność z konta, gdzie bez problemu kasa wraca na konto bankowe 🙂

Nikt nie zmusza do zabawy w księgową ale aktywacja allegro pay to pożyczka i regulamin i zabawa w wypowiedzenia, terminy, wpis do BIK itp. więc warto znać zasady jak to działa !

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-uslugi-allegro-pay-lD8OAPk4Lu6

§ 7. Zasady zwrotów Towarów zakupionych z Allegro Pay i zwrotów nadpłat

Numer konta możesz dodać w swoim panelu Allegro Pay.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:46082982
#8 Zapaleniec#

OK. Każdy ma prawo "patrzeć ze swojego punktu siedzenia".🤘

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czy mi się wydaje czy ostatnio przybywa postów mówiących o braku zwróconej kasy?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46082982 O które zamówienie chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów