anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Za ile muszę kupić żeby dostać kupon na 100 zł z allegro pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:60844456
#7 Wielbiciel#

Witam. Za jaką sumę muszę kupić produkty, żeby dostać kupon 100 zł w allegro pay? Chodzi o użytkowników, którzy dopiero aktywowali te usługę. 

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@elsoco Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
basiaszla
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Do jakiej "pomocy allegro" mam napisać w sprawie promocji: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-kupony-z-allegro-pay-w-okresie-16-04-2024-r-31-07-2...

Wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki regulaminu, ale nadal po ponad tygodniu nie dostałam kuponu.   


oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@basiaszla niestety warunki promocji nie zostały spełnione. A konkretnie warunki § 2. Zasady i warunki Promocji punkt  C: "Uczestnik posiada Konto na Allegro dłużej niż 366 dni, w ciągu ostatnich 366 dniach liczba Dni Transakcyjnych była równa 0, zaś w okresie dłuższym niż ostatnie 366 dni Uczestnik posiadał co najmniej 1 Dzień Transakcyjny".

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
GULLIVER09
#8 Zapaleniec#

U mnie również sytuacja, że spełniłam warunki a kuponu nie ma.

oznacz moderatorów
ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@GULLIVER09 upewnij się również co do warunków promocji zwłaszcza § 2. Zasady i warunki Promocji punkt C: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-kupony-z-allegro-pay-w-okresie-16-04-2024-r-31-07-2...

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
GULLIVER09
#8 Zapaleniec#

No to faktycznie... Regulamin napisany tak, żeby nikt się nie załapał. Muszę mieć allegro ponad rok ale ostatni zakup na allegro musiałby zrobiony ponad rok temu i od tego czasu musiałbym nie korzystać wcale. Bardzo słabo to wygląda wizerunkowo...

oznacz moderatorów
elsoco
#7 Wielbiciel#

Równie dobrze mogli napisać w regulaminie, że dla użytkowników, którzy dokonali zakupu, rejestrując konto w Burkina Faso. Ale czułem, że jest jakiś wałek, bo na stronie zachęcającej do założenia AP nie było żadnego odnośnika, gwiazdki, małej czcionki, która odwoływałaby się do tego zapisu (myślałem, że będzie pułapka - kupon zrealizować będzie można przy zakupach za 3000-5000 zł, ale postanowili pojechać po bandzie). Podejrzewam, że 99% ludzi, którzy skorzystali z tej "promocji", zostali w ten sposób wydymani. 

oznacz moderatorów
Wara225
#7 Wielbiciel#

Czyli jak ktoś miał konto allegro przed rokiem i w ostatnim roku robił zakupy voucher się nie należy. Pomimo że Allegro Pay pierwszy raz się uruchomiło ?

Ponieważ i Ja kuponu nie dostałem 😞

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Wara225 Tak, zgadza się. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
elsoco
#7 Wielbiciel#

Dobrze to rozumiem? Aktywni użytkownicy nie dostaną kuponów, jest do dla tych, którzy nic nie kupili w ostatnim roku? 

Niezłe robienie w **piiip**a. 

oznacz moderatorów
GULLIVER09
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak. Wałek jak nic. No ale cóż, daliśmy się zrobić w... Ja póki co rezygnuję z tego śmiesznego Allegro Pay i będę robić wszystko, żeby robić zakupy poza tym szajsem. Puszczę im też fajną reklamę na LinkedInie 🙂 Tam lubią takie smaczki...

oznacz moderatorów
iwaan_bodzio
#7 Wielbiciel#

Dziekuje Panowie, wlasnie mnie uświadomiliście że też się dałem zrobić w ****####

oznacz moderatorów
Client:27929724
#7 Wielbiciel#

Po co oni wysyłają to do ludzi, którzy robili zakupy w tym roku. Wiedzą, że te osoby nie mogą skorzystać z promocji8 a mimo to wysyłają im wiadomości i jest to nieetyczne działanie ze strony allegro.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Może robią testy z czytania ze zrozumieniem 😆

oznacz moderatorów
Client:27929724
#7 Wielbiciel#

Były takie firmy co robiły podobne "testy". Żadnej z nich to na dłuższą metę na dobre nie wyszło. Raz człowieka oszukasz i zaufanie zepsute na zawsze.

oznacz moderatorów
malaga108
#1 Nowicjusz#

@ko_alka Hej 

Ja właśnie aktywowałam allegro pay i zrobiłam zakup za 100 zl ponad, ale nie wiem gdzie mogę znaleźć ten kupon na 100 zl. Czy przyjdzie jakiś mail z tym kuponem?

 

Dzięki:-) Aga

oznacz moderatorów
65gregory
#8 Zapaleniec#

Nowa edycja 01.08-17.09.2024r. Promocji kuponu 100zl za pierwsze zakupy na minimum 30zł po aktywacji Allegro Pay nie ma tego bzdurnego ograniczenia "0 dni transakcyjnych w ciągu ostatnich 366 dni dla kont Allegro posiadanych dłużej niż 366 dni". Tu link do nowego regulaminu:

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-kupony-z-allegro-pay-w-okresie-01-08-2024-r-17-09-2...

Tak więc wystarczy w okresie promocyjnym aktywować allegro Pay, zrobić zakupy na minimum 30zł (bez kosztów dostawy) oraz nie anulować tego zakupu. Kupon na 100 zł ma zostać przyznany w ciągu 2 dni. (Zobaczę za 2 dni !).

Kupon na 100zl ważny jest 14 dni i można wykorzystać go przy zakupach z płatnościami innymi niż Allegro Pay, Allegro Cash. Kuponem można płacić za zakupy bez kosztów dostawy i można nim płacić wielokrotnie (dzielić na części), aż do całkowitego wykorzystania.  

Dodatkowo: Jeżeli znacie kogoś kto już posiada Allegro Pay, to za polecenie polecający i polecany otrzyma po 25 monet ! Regulamin:

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-polecaj-allegro-pay-01-01-2024-31-12-2024-LRL3gvLRE...

Jeżeli nie znacie takiej osoby, to służę swoim poleceniem:

https://allegro.pl/metody-platnosci/allegro-pay/polecam/v4/820e7ddf-3f4d-40a7-85ab-a874a797a1d6

Aby zgarnąć te 25 monet należy aktywować Allegro Pay w ramach 1-nej sesji na komputerze po kliknięciu w link polecenia. W przypadku kliknięcia w link polecenia, wylogowaniu się z Allegro i aktywowaniu Allegro Pay w dniu następnym 25 monet nie zostaną przyznane. Monety należy "odebrać" w ciągu 7 dni.

oznacz moderatorów
Wara225
#7 Wielbiciel#

Lecz osoby które już zapisały się do starej edycji z nowej edycji już nie skorzystają. Chyba że allegro ma super ofertę dla osób co dało się wpuścić w "maliny"? 

oznacz moderatorów
GULLIVER09
#8 Zapaleniec#

Nie sądzę. Zrobili żenadę i już poszło po wizerunku. Mają gdzieś naszą opinię i to, że wprowadzili w błąd użytkowników.

oznacz moderatorów
Wara225
#7 Wielbiciel#

Może Pani Moderator @w_kiwi  przedłoży temat u swoich zwierzchników z Allegro?. Odpowie nam oficjalnie czy dla Allegro temat zamknięty dotyczący na nas, czy może jednak możemy się starać o bony ?

oznacz moderatorów