anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zakupów Allegro Pay

krzysiek-kuki
#7 Wielbiciel#

Cześć

Zakupiłam dwie  walizki przez allegro PAY jedną odesłałam z powrotem, było to we wrześniu, do dnia dzisiejszego nie dostałam zwrotu kasy. Sprzedający wykonał zwrot tylko on do mnie nie dotarł. Na koncie allegro Pay też nie widzę żadnych nadpłat . Co mam zrobić w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiek-kuki Cześć. 🙂 Jeśli chodzi o zamówienie 280b2370-521a-11ee-b878-158af5069d23 to sprzedający zlecił zwrot 10 października. 

Było opłacone za pomocą Allegro Pay, zatem jeśli jeszcze nie zdążyłaś spłacić zakupów, to w panelu Allegro Pay Twój limit na zakupy się zwiększył (czyli nie musisz spłacać już tej walizki).

Jeśli zdążyłaś już spłacić zakupy, to musiała powstać nadpłata. W zakładce "Opcje" -> "Zarządzanie nadpłatami" podaj numer konta bankowego, na który zlecane mają być wypłaty nadpłat. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krzysiek-kuki
#7 Wielbiciel#

Cześć

Allegro Pay zdążyłam spłacić wcześniej, czy jest możliwość żeby zobaczyć stan konta nadpłat .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystko musi być w panelu Allegro Pay opcje zarządzaj nadpłatami.

oznacz moderatorów

krzysiek-kuki
#7 Wielbiciel#

w panelu Allegro Pay mam tylko informację o nr konta nie widzę żadnej nadpłaty

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiek-kuki Jeśli w Allegro Pay powstała nadpłata, powinna być widoczna tutaj. Otrzymasz jej zwrot po podaniu numeru rachunku, o czym pisała wcześniej Ola.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

krzysiek-kuki
#7 Wielbiciel#

DZIEŃ DOBRY

Nie otrzymałam zwrotu a w panelu nie widzę żadnej nadpłaty, co mam zrobić w takiej sytuacji, do kogo się zgłosić

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@krzysiek-kuki A mail od Allegro o zwrocie od sprzedającego był?

oznacz moderatorów

krzysiek-kuki
#7 Wielbiciel#

tak był 10.10.2023

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To może jak masz wypełnione dane w panelu Allegro Pay są już na koncie, sprawdzałeś?

oznacz moderatorów

krzysiek-kuki
#7 Wielbiciel#

Tak sprawdzałam nic mi nie przyszło, dlatego szukam jakiegoś rozwiązania, wytłumaczenia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów