anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
nat_not
Moderator
Moderator
5 4 1,589

Myślicie, że w tym roku będzie skromniej? Mniej kolorowo? A może… ciszej? Nic podobnego! Przecież Jurek powtarza, że “gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”. Nawet ograniczenia, które nakłada na wszystkich pandemia, nie mogą nas powstrzymać. Będzie radośnie, głośno, ale też bezpiecznie.

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będziemy mogli przeżywać, oglądając niemal 27-godzinną transmisję na żywo ze studia w centrum Warszawy. “Granie z głową” rozpocznie się już w sobotni wieczór koncertami Piotra Bukartyka i Krzysztofa Zalewskiego. Zaglądajcie na kanał Kręcioła.tv na Youtube.

W niedzielę od samego rana w podniosłym nastroju wspólnego świętowania będą nas utrzymywać m. in. duet Kwiat Jabłoni, Marek Dyjak, Vavamuffin czy legendarny Dżem. Wieczór za to należeć będzie do Ørganka, formacji Dr Misio oraz Karaś/Rogucki, Ani Rusowicz i niepowtarzalnego Voo Voo.

Warto pamiętać, że w tym roku możecie mieć realny wpływ na przebieg jednego z koncertów. Jeśli dorzucicie się do eSkarbonek, będziecie mogli zadecydować od jakiej piosenki Ørganek zacznie swój występ. Pamiętajcie tylko, żeby wpłaty dokonać kartą Mastercard.

O 20:00 tradycyjnie połączy nas Światełko do Nieba. Będziemy razem dzięki transmisjom na YouTube, Facebooku, Twitchu oraz w telewizyjnych kanałach stacji TVN.

21final-min_zmiany2.jpg

Czy koncerty online oznaczają, że tegoroczny finał w całości przenosi się do sieci? 

Niezupełnie. W kraju i poza jego granicami organizowane są wydarzenia powiązane z WOŚP-ową zbiórką dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Sprawdźcie na aktualnej liście, czy w Waszej okolicy odbywa się taka impreza.

Na ulicach miast, miasteczek i wsi jak co roku będziecie mogli spotkać wolontariuszy. U części z nich możliwe będzie wpłacenie datku bezdotykowo - kartą, smartfonem lub zegarkiem. Tutaj znajdziecie spis miejscowości, w których pojawią się wolontariusze z terminalami płatniczymi. 

Jeśli jednak zdecydujecie się nie wychodzić w domu, wciąż pozostanie Wam wiele możliwości, by wesprzeć Orkiestrę. Fundacja podpowiada jakie to proste. Zaglądajcie też na Aukcje Allegro dla WOŚP, żeby wystawiać i licytować. Licznik na stronie dawno przekroczył już 10 milionów, ale wszyscy wiemy, że to dopiero przygrywka. 

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma szansę przejść do historii jako rekordowy. Wielkie granie trwa! W tej orkiestrze nie ma miejsca na fałszywe nuty, o czym przekonujemy się każdego roku.

4 Komentarze
kolekcjoner608
#11 Animator#

Co roku wspieram i w tym też nie odpuszczam setki aukcji już mam zakończonych a jeszcze kilka setek gra i ciągle coś dokładam pomaganie nie boli.

ifonka-zaba
#13 Ambasador#

“gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”.

 

i tego się trzymajmy!

Nie dajmy się pandemii ani innym przeszkodom.

Bakcyl Orkiestrowy jest nie do pokonania. Kto raz go połknie już na zawsze w nim zostanie.😀

browzur
#12 Orędownik#

A ja nie wiem, czy przypadkiem co najmniej dwa razy wystartowałem z licytacją zestawu demonstranta z wpisaną kwotą po 5 dych. To nie problem, gdyby tak zostało do końca licytacji. Ale przyznam, że ten eksperyment najpierw wyglądał tak, jakby był tylko jeden zestaw wystawiony, a potem start był u mnie widoczny od 1,50. Dostałem jedno powiadomienie o przebitce przez kogoś, a tamtych dwóch nie widzę. Pożyjemy, zobaczymy. Siema! ❤️

kolekcjoner608
#11 Animator#

Finał już za nami ale to nie koniec naszego grania .Te dwa pierwsze dni lutego to był dla mnie "pracowity okres" ,kilkaset pozycji sprzedanych i wysłanych a całkowity wkład klientów o gorących sercach przekroczył moje oczekiwania ,pogram jeszcze do 14 lutego bo są jeszcze chętni by zagrać razem w tej orkiestrze i za rok pewnie znów się spotkamy.

oznacz moderatorów