anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
1 19 833

Wypełnione przez Was ankiety to dla nas cenna porcja informacji od całej społeczności Gadane. Dzięki nim wiemy, czy Gadane jest dla Was przydatne, czy spełnia swoją rolę, możemy też zapoznać się z Waszymi uwagami dotyczącymi forum i naszej codziennej aktywności moderatorskiej. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań związanych z ankietami.

ko_alka_1-1684330557979.png

 

Czego dokładnie dotyczy ankieta? 

Ankieta dotyczy wyłącznie Gadane, odpowiedzi są analizowane przez nasz zespół i nie są przekazywane dalej. Dlatego nie należy w niej umieszczać uwag, pytań czy sugestii związanych z działaniem Allegro, kupowaniem ani sprzedażą na Allegro czy Allegro Lokalnie. Jeżeli masz tego rodzaju przemyślenia, nie wpisuj ich w ankiecie — zamiast tego załóż wątek na Gadane.

 

Skąd taki dobór pytań, po co Wam nasze odpowiedzi? 

Oprócz — co zrozumiałe — sprawdzenia skuteczności Gadane, chcielibyśmy też poznać Wasze preferencje związane z poszukiwaniem informacji na temat Allegro. Zależy nam również na wiedzy, w jaki sposób treści z Gadane wpływają zmniejszenie obciążenia innych naszych kanałów kontaktu.

 

Kiedy pojawia się ankieta?

Ankieta pojawia się po 5 minutach od pierwszej wizyty na Gadane, a następnie co 15 dni, niezależnie od tego, czy ją wypełnisz, czy nie.

 

Dlaczego ankieta pojawia się tak szybko, gdy jeszcze nie zdążył_m zapoznać się z Gadane? 

Oczywiście zależy nam na tym, aby ankietę wypełniały osoby, które poznały Gadane, jednak wiele osób wchodzi na Gadane na krótko — aby przeczytać odpowiedź, która już się tu znajduje. Gdybyśmy opóźnili pojawienie się zaproszenia, takie osoby nie dostałyby go, a zależy nam również na możliwie jak największej liczbie ankiet. Musieliśmy znaleźć złoty środek.

 

Dlaczego ankieta pojawia się drugi raz, chociaż przed chwilą ją wypełnił_m / odrzucił_m? 

Zależy to nie od konta, na którym się zalogowano, ale od cookies zapisanych w przeglądarce. Ankieta pojawi się częściej, jeśli coś blokuje cookies (np. AdBlock) lub zostały one skasowane, a także jeżeli skorzystasz z trybu incognito czy innej, nowej przeglądarki lub komputera.

 

19 Komentarze
oznacz moderatorów