anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
mr_oma
Moderator
Moderator
3 3 266

Black Friday 2021 na Allegro

Black Friday to niezaprzeczalnie jedno z największych świąt zakupowych w roku. Jeśli macie listy rzeczy do kupienia, warto zrobić to przed Wigilią i wykorzystać promocje z okazji czarnego piątku oraz tygodnia. Black Week potrwa na Allegro do 29 listopada

Jak kupują Polacy?

Aż 30% Polaków woli kupować online - wynika z badania przeprowadzonego przez Allegro oraz SW Research. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz uniknąć tłoku. Co więcej, respondenci wskazywali na to, że oferta online jest zdecydowanie korzystniejsza od tej stacjonarnej.

Na wyprzedażach związanych z Black Friday kupujemy najczęściej gadżety elektroniczne, sprzęt RTV i AGD oraz różne kosmetyki - np. perfumy. Wśród kobiet znacznym zainteresowaniem cieszy się też moda.

Laptopy na Black Friday

Duże emocje wzbudzają na Black Week oferty z kategorii elektroniki. Jeśli potrzebujecie kupić laptopa, to najlepszy czas, aby upolować kuszącą promocję. I tu pojawia się odwieczne pytanie - Windows czy Mac OS? Oba systemy mają swoich zwolenników i przeciwników. To, który wybrać zależy od tego, do czego chcecie wykorzystać sprzęt.

Przyjęło się, że MacBook lepiej sprawdza się do pracy, a tradycyjny laptop z Windowsem do grania - znacznie łatwiej znaleźć tytuły przeznaczone dla systemu Windows. Oferta gamingowa działająca na Mac OS jest ograniczona - choć trzeba przyznać, że nieustannie się powiększa.

Wiele osób ceni sobie estetykę i dizajn MacBooków. Bardziej przyziemnym argumentem jest możliwość pracy cały dzień bez ładowania akumulatora (potwierdzamy tę informację). Zgrzytanie zębów może powodować cena urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Mimo to fani Apple chwalą sobie trwałość tych produktów i są gotowi zapłacić za nią nieco więcej.

Książka to zawsze dobry pomysł

Mówi się, że mamy tyle żyć, ile znamy języków. To samo tyczy się literatury. Nie bądźcie typowymi ankietowanymi przez Bibliotekę Narodową, którzy twierdzą, że w tym roku przeczytali jedną książkę i była nią Trylogia Sienkiewicza… 😉

Niezależnie od wieku czy profesji, warto poszerzać swoje horyzonty. Jeśli chcecie poznać zakątek innego kontynentu bez wychodzenia z domu, sprawdźcie nasze propozycje powieści z Koreą w tle.

Smartfon na każdą kieszeń

Obecnie rynek smartfonów jest niezwykle rozwinięty - już za niewielką cenę można mieć naprawdę przyzwoity sprzęt. Oto lista modeli z różnych półek cenowych na Allegro, które warto rozważyć. 

Ich ceny wahają się od ok. 800 zł do 3400 zł.

Odpowiedzialny zakup i utylizacja

Choć przeciwnicy Black Week określają go mianem “święta konsumpcjonizmu”, jest to doskonała okazja do zakupu elektroniki w okazyjnej cenie oraz zwrócenia nieużywanych sprzętów nam - Allegro. Czy wiecie, że nieodpowiednia utylizacja elektrosprzętu może spowodować, że szkodliwe substancje, takie jak rtęć, azbest czy związki bromu, mogą przeniknąć do środowiska? Kupujcie i utylizujcie odpowiedzialnie. Chętnie pomożemy w obydwu tych kwestiach. 

Bieganie przez wszystkie przypadki

Jeśli w podarunkach lubicie łączyć przyjemne z pożytecznym, z pewnością docenicie przegląd upominków przeznaczonych dla biegaczy. Propozycje nie są tak wymowne, jak zakup karnetu na siłownię, więc z pewnością nie doprowadzą nikogo do łez. 

Co przyda się biegaczowi w sezonie jesienno-zimowym? Różnego rodzaju odzież sportowa. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na odzież kompresyjną, zapewniającą mięśniom dostęp do większej ilości tlenu, co powinno przełożyć się na lepszą wydolność i regenerację. Nie zapominajmy też o odblaskach dla osób ćwiczących w terenie - może być to kamizelka, etui na ramię czy odblaskowe sznurówki. 

3 Komentarze
piimaa
#12 Orędownik#

Przykro mi, lecz muszę to napisać, szczerze i od serca wszak takie coś jak BLACK COŚ TAM nie istniało, nie istnieje i istnieć w Polsce nie będzie, taka jest niestety smutna prawda a wiedzą o tym tylko Ci, którzy promują coś co nie istnieje i tylko ci, którzy śledzą rynek (cenowy).

Kilka skromnych przykładów to... np. odbiornik telewizyjny, który bez BLACKa kosztuje wszędzie 949zł (w różnych sklepach) a z BLACKiem ... też 949zł z przekreślonym obok 1199zł.

To samo dzieje się na rynku wszelakich-innych przedmiotów, np. 12kg proszku do prania w BLACKu kosztuje 56zł czyli na dzień dzisiejszy 12euro gdyyy... tuż za Odrą (po przejściu przez mościk w Słubicach) super Weiserreiser czy Dalli w paczkach po 10kg jest obecnie za... 4,99 euro.

No cóż, Święta idą, idą i już to widać... gołym okiem i widać też będzie jak to wzystko po nowym roku padnie hurtem, seriooo... 90% starszyzny pow. 40 wiosen zakupy na cały teraźniejszy i pół przyszłego roku zrobiła pół roku temu łącznie z prezentami. Dlaczego? Dlatego że ten sam zestaw perfumów znanej marki w marcu kosztował 39,99zł a teraz kosztuje 119zł, serio i identycznie jest ze wszystkim innym a ryneczek podszywający się prefidnie pod frazy typu BLACK FRIDAJE łudzi się że ... to wypali. Nie, nie, ktoś kto musi nabyć np. telewizor, laptopa, jakieś HIFI, smartfon i tak dalej i dalej... obserwował rynek dość długo i doskonale zorientowany jest w temacie - w temacie MUSU przeczekania tego wszystkiego bo... smartfonik za który w lutym chcieli 399zł kosztuje teraz około 780zł.  90% ludzi w moim otoczeniu nie zrobi w tym roku już jakichkolwiek większych zakupów, to ich deklaracje, każdy puka się w głowę gdy widzi wpisy typu BLACK-WYPREDAŻ, ludzie śmieją się z tego po całości...

Ja rozumiem że reklamować trzeba ale... trzeba byłoby też dać z deka na luz bo... serio, będzie po nowym roku BUM jak ta lala że tak to ujmę - ludzie wolą już NIE MIEĆ aniżeli za to samo zapłacić razy kilka, szkoda że rynek pazernych SPRZEDAWCÓW tego nie rozumie, nie rozumie że... kopią sobie dołki z których w 2022 roku większość już nie wyjdzie.

przemopk
#8 Zapaleniec#

Black Friday to niezaprzeczalnie jedno z największych świąt zakupowych w roku. Jeśli macie listy rzeczy do kupienia, warto zrobić to przed Wigilią i wykorzystać promocje z okazji czarnego piątku oraz tygodnia. Black Week potrwa na Allegro do 29 listopada. Tylko proszę nie pisać, że Pani w to wierzy.

kolekcjoner608
#16 Inspirator#

Prędzej uwierzę w krasnoludki niż w takie okazje cenowe ale faktycznie wielu sprzedawców wyczyści magazyny z zalegającego towaru .

oznacz moderatorów