anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
mr_oma
Moderator
Moderator
3 2 429

Czy tego chcemy, czy nie, z nowoczesnych technologii korzystamy w niemal każdym aspekcie życia. Wiąże się to z korzyściami i zagrożeniami, o których warto wiedzieć. Oto kilka przykładów.

IPhone, który może uratować życie

Nie da się ukryć, że produkty marki Apple wyrobiły sobie renomę niezawodnego sprzętu. Do dziś upuszczając telefon, dzielimy się na tych, którzy stratę komunikują jako zbicie szybki w telefonie oraz zbicie szybki w iPhonie. W przyszłości produkty te zostaną wyposażone w inteligentne systemy umożliwiające wykrywanie wypadków samochodowych. Nie wiadomo dokładnie, kiedy to nastąpi, jednak już teraz cały projekt wzbudza ekscytację. 

IronHeart w zamyśle producenta ma łączyć się z odpowiednimi służbami, gdy wykryje wypadek - nawet jeśli iPhone znajduje się w kieszeni zarówno kierowcy, jak i pasażera. Jeśli jesteście ciekawi tego pomysłu, zapoznajcie się z powyższym artykułem.

Squid Game, a rozwój cyberprzestępstw

Squid Game to niezaprzeczalnie hit Netflixa - do tej pory serial obejrzało aż 111 milionów użytkowników. Twórcy nie przewidzieli jednak, że stanie się on również inspiracją dla cyberprzestępców, którzy w linki, gdzie powinna znajdować się animowana wersja gry o serialu, zaszywają wirusy i szkodliwe oprogramowania. Dlatego tak ważne jest, aby sprawdzać autentyczność stron internetowych, z których korzystacie. Zwracajcie też uwagę na adres strony internetowej, na której jesteście - każda literówka to możliwy efekt fałszerstwa.

Wygodne dostawy One Box by Allegro

One by Allegro to nie tylko pojedyncza usługa, jaką są zielone punkty odbioru One Box by Allegro. To przede wszystkim nowe rozwiązanie logistyczne oferujące sieć punktów odbioru wraz ze wsparciem realizacji zamówień sprzedających - One Fulfillment. Cieszymy się, że możemy zaoferować Wam te usługi jeszcze przed gorącym okresem świątecznych zakupów.

Własne rozwiązania logistyczne to dla Allegro realna możliwość zapewnienia Wam jeszcze szybszych i wygodniejszych zakupów. Nie bez znaczenia jest również współudział lokalnych społeczności, które pomogły nam stworzyć sieci punktów odbioru, będące częścią przestrzeni miejskiej.

Wystartowaliśmy w Warszawie, ale znajdziecie nas również w Łodzi, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu czy Toruniu. Partnerem logistycznym One Box by Allegro jest UPS.

2 Komentarze
piimaa
#12 Orędownik#

1. Czy OneBOX dostarcza przesyłki w weekendy?

2. Jak mocno i czym różni się odbór przesyłki w OneBOX w stosunku do paczkomatów inPost?

3. Jest już jakas lista paczkomatów Allegro na terenie Warszawy?

mr_oma
Moderator
Moderator

@piimaa:
1. Niestety obecnie nie. Przesyłkę możesz otrzymać w następnym dniu roboczym po opłaceniu zamówienia.
2. Rekomenduję Ci sprawdzenie i podzielenie się swoimi wrażeniami na Gadane. 😉
3. Dostępne automaty oraz punkty odbioru możesz wyszukać na tej mapce.

oznacz moderatorów