anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Moderator
Moderator
4 10 1,720

W marcu informowaliśmy Was o wprowadzeniu darmowych dostaw w ramach Smart! dla wszystkich. Dzisiaj przychodzimy z kolejnymi dobrymi informacjami – akcja została przedłużona o kolejny miesiąc!

Co to oznacza? W związku z aktualną sytuacją i apelem władz zarówno o pozostanie w domach, ale także unikanie dużych skupisk ludzi, dalej chcemy zachęcać Kupujących do wybierania zakupów online. Dlatego każdy klient może aktywować miesięczny pakiet Allegro Smart! za darmo przez dedykowaną stronę lub formularz opcji dostawy i zapłaty w trakcie zakupów. Bezpłatna dostawa obejmuje zamówienia od jednego sprzedającego za minimum 40 PLN za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 PLN za przesyłkę kurierską na terenie całej Polski.

Po upływie promocyjnego okresu, usługa Smart! zostanie wyłączona dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat.

Natomiast jeśli macie już aktywne pakiety miesięczne lub roczne na usługę Smart!, nie musicie nic robić. Wszystkie zostały już automatycznie przedłużone o kolejny miesiąc.  

Zapraszam też do lektury naszego artykułu, w którym piszemy nieco więcej na temat powodzenia dotychczasowej edycji tej akcji.

Życzę Wam udanych zakupów!

10 Komentarze
#21 Demiurg#

💪 napędza to sprzedaż, dobry krok, więcej zarobimy 😄

#12 Orędownik#

ostatnio czytałem jakiś raporcik, to sprzedaż poszła kosmicznie w górę na allegro 😄 

średnio większość kategorii o kilkadziesiąt % , są takie gdzie masz wzrosty po kilkaset !! 

 

Dla sprzedających niestety nic nie pozostało 😄 To tak trochę na zasadzie rządu naszego chyba, niby coś Wam damy, ale nie do końca. 

Fajnie byłoby, gdyby sprzedający otrzymali swojego admina, który mógłby podziałać trochę w ich interesie 😄 taki związek zawodowy sprzedawców oooo !!! 

#21 Demiurg#

@lopes1990 jak nie, ja widzę zwiększoną sprzedaż i na 10 paczek mam 9 w smarcie więc działa, mi obroty a co za tym idzie zyski rosną, oby tak dalej 😉

Przecież wszyscy admini są dla nas, przecież bez sprzedawców nie będzie allegro 😄

#12 Orędownik#

Na sprzedaż nie narzekam również 🙂 przeskok w ilości paczkomatów w stosunku do kurierów też mam ogromny. Fajnie gdyby udało się znieść te prowizję od wysyłki przynajmniej dla drobnych zakupów, chociażby do tych głupich 10 zł i byłoby naprawdę super 😄 

 

Nabijam się tu też troszkę oczywiście, humor mimo wszystko dopisuje 🙂 

#20 Guru#

@lopes1990 , @kostas11 No i z czego się, Padalce, cieszycie? Otworzą galerie, zniosą ograniczenia i pies z kulawą nogą nie zajrzy na Allegro. Tym bardziej, że teraz wydadzą pieniądze, a tych nie będzie przybywać w takim tempie jak dotychczas. Chwilowy boom. Bardzo chwilowy.

#7 Wielbiciel#

A czemu wraz z wprowadzeniem kolejnego pakietu smart czasy wysyłki u większości poszły na minimum 10dni? O co w tym chodzi? Gdzie leży problem. Zamówić obecnie teraz to 2tygodnie czekania...

#12 Orędownik#

@soczewaaa 

W ilości zamówień 🙂 Wszyscy zamawiają wszystko przez internet , ja na buty z oficjalnego butiku lacoste muszę czekać 12 DNI ROBOCZYCH . Tyczy się to większości potężnych firm z wielu branż . 

 

A gdzie dopiero większość sprzedawców na allegro , którzy mają jednoosobowe działalności bądź zatrudniają kilka osób. Moce przerobowe są ograniczone. Dodatkowo była majówka , więc pokazany mógł być czas realizacji wydłużony o te kilka dni 😉 

#2 Obserwator#

@_HolaOla_ 

Drodzy Państwo, pierwszy, wcześniejszy darmowy miesiąc AllegroSmart został u mnie pomyślnie aktywowany i korzystałem z niego regularnie. Później wykupiłem na kolejny miesiąc, który skończył się 4-ego maja.

Czy kwalifikuję się do kolejnego darmowego miesiąca ? Dedykowana strona informuje : "Darmowy Allegro Smart! na miesiąc został już włączony na Twoim koncie." aczkolwiek na podstronie "Mój Smart" widnieje status "nieopłacony). 

Z kolei portal Antyweb.pl (https://antyweb.pl/allegro-smart-za-darmo-drugi-miesiac/) informuje, że do 18-ego powinienem mieć możliwość uruchomienia ponownie tej promocji.

Bardzo proszę na odpowiedź.

Pozdrawiam!

Moderator
Moderator

@Snoopyyy Sprawdź proszę skrzynkę mailową, przed chwilą otrzymałeś od nas wiadomość z kodem na kolejny miesiąc Allegro Smart. 

#12 Orędownik#

Mała korekta: Nie darmowe dostawy Smart, tylko darmowe etykiety paczek Smart. W pewnych przypadkach InPost pobiera opłatę za przesyłkę Smart. Twierdzą, że nie ma darmowych przesyłek Smart, tylko są darmowe etykiety Smart. Jeśli etykieta z jakiegoś powodu wymaga wymiany, bo np. nie mieści się i należy zmienić z A na B, to trzeba za taką dostawę Smart zapłacić jak za zwykłą paczkę. Ciężko to wyjaśnić Kupującym.