anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
mr_oma
Moderator
Moderator
1 2 831

Od 5 do 7 kliknięć - tyle zazwyczaj zajmuje proces wnioskowania o przyznanie dostępu do Allegro Pay. Co więcej, wraz z udostępnieniem usługi, możesz korzystać ze specjalnego panelu Allegro Pay na swoim koncie Allegro. Znajdziesz tam najważniejsze informacje o swoich finansach, rozpiskę spłat, harmonogram i dostępne środki. Wciąż zastanawiasz się, czy warto skorzystać z Allegro Pay? Ten artykuł jest dla Ciebie!

Allegro Pay - co to?

Allegro Pay to niezwykle prosty i bezpieczny sposób, aby robić zakupy na Allegro i spłacać je w dogodnym terminie. Chcesz podzielić płatność na kilka wygodnych spłat bez zbędnych formalności? A może zależy Ci na spłaceniu zakupu w ciągu 30 dni? Każda z tych możliwości jest dostępna w ramach Allegro Pay. Warto pamiętać, że wniosek o przyznanie Allegro Pay wypełniasz jednorazowo. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, otrzymasz środki do wykorzystania na Allegro. Wszystkie zakupy i płatności w jednym miejscu - to właśnie zapewnia metoda płatności Allegro Pay.

Warunki Allegro Pay

Obecnie usługa Allegro Pay nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników - jest to jednak kwestia czasu. Samo aktywowanie Allegro Pay jest bezpłatne - nie musisz korzystać ze środków, jeśli w danej chwili nie czujesz takiej potrzeby. Pamiętaj, że usługę będziesz mógł uruchomić tylko na jednym koncie Allegro, nawet jeśli masz ich kilka.

Oprocentowanie Allegro Pay

Gdy przejdziesz do etapu wybrania płatności i zaznaczysz Allegro Pay, możesz:

  • skorzystać z jednorazowej spłaty w ciągu 30 dni - za darmo (dla zakupów o wartości między 30 zł - 4200 zł)
  • podzielić płatność na 3 części i spłacać ją w ciągu 3 miesięcy za darmo ze Smart! (dla zakupów o wartości między 300 zł - 4200 zł) 
  • podzielić płatność na więcej części i spłacać ją w ciągu 5,10 lub 20 miesięcy (dla zakupów o wartości między 300 zł - 4200 zł) z oprocentowaniem RRSO 7,44%

Brzmi wygodnie, prawda?

Jak aktywować Allegro Pay?

Przejdź na tę stronę i kliknij [aktywuj] lub [chcę dołączyć] - jeśli opcja aktywacji nie jest jeszcze dla Ciebie dostępna.

mr_oma_0-1626419663184.png

W kolejnym dniu roboczym otrzymasz wiadomość mejlową z informacją o podjętej decyzji. Pamiętaj, że wyrażenie chęci aktywowania usługi nie jest jednoznaczne z tym, że usługa Allegro Pay zostanie Ci udostępniona.

Każdy swój zakup znajdziesz w panelu Allegro Pay.

Rezygnacja z Allegro Pay

Gdy otrzymasz pozytywną decyzję o przyznaniu limitu środków w ramach Allegro Pay, nie musisz z nich korzystać. Posiadanie limitu nic nie kosztuje. Natomiast, jeśli zrezygnujesz z Allegro Pay, to nie uruchomisz tej usługi ponownie. Warto to rozważyć. 

Abyśmy mogli wyłączyć Allegro Pay na Twoim koncie, musisz najpierw spłacić wszystkie dokonane zakupy. Możesz odstąpić od usługi m.in. za pośrednictwem wiadomości mejlowej.

Chcesz poznać opinie na temat udostępnianych przez nas usług finansowych? Odwiedź forum Allegro Gadane!

2 Komentarze
oznacz moderatorów