anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie płatności za kilka produktów kupionych u jednego sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
wiades
#1 Nowicjusz#

Kupiłem kilka przedmiotów u tego samego dostawy i chciałem zapłacić za nie jednym przelewem i otrzymać towar jedną dostawą. Kiedyś system automatycznie informował, że mogę łączyć płatność ponieważ mam 2 lub 3 kupione przedmioty u tego samego dostawcy. Teraz nic takiego się nie dzieje (łączenie płatności i dostawy)  i musiałbym płacić  za np. 3 przedmioty trzy raz + 3 razy płacić koszty płatność za każdy przedmiot osobno, pomimo, iż sprzedający oferuję wysyłkę kilku przedmiotów w jednej paczce w cenie pojedynczej  przesyłki. Prośba o wyjaśnienie sprawy.   

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
LEW433
#21 Demiurg#

@wiades Dodawałeś do koszyka i nie dało się zapłacić razem, może ma rożne metody dostawy?Podaj nr ofert.

oznacz moderatorów
wiades
#1 Nowicjusz#

Wylicytowałem "bez koszyka"  a opcje dostawy są takie same ( 3 x inPost)  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@wiades Wejdź w zakładkę Kupione, zaznacz po lewej stronie właściwe przedmioty i na samym dole kliknij Płacę. Jeśli mimo to system naliczy Ci zwielokrotnione koszty wysyłki, skontaktuj się ze sprzedawcą, poproś go o numer konta bankowego, ustal z nim cenę jednej przesyłki i zapłać za wszystkie przedmioty oraz jeden koszt wysyłki bezpośrednio na jego rachunek bankowy.

oznacz moderatorów
wiades
#1 Nowicjusz#

JEST OK. Dzięki !

 

oznacz moderatorów
m_wielebny
#2 Obserwator#

czy tak samo jest w allegro lokalnie, bo własnie nie mogę tej opcji znaleźć

 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@m_wielebny  na lokalnie tak nie ma, skontaktuj się ze sprzedającym i ustalcie wysyłkę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@m_wielebny Nie, na Lokalnie tego nie zrobisz. Skontaktuj się ze sprzedawcą, niech poda Ci numer konta i zapłać mu bezpośrednio za wszystkie przedmioty i jedną wysyłkę.

oznacz moderatorów
myszkaoo
#8 Zapaleniec#

Mam podobny problem z płaceniem po tym jak Allegro ma nowy wygląd. W nowym po lewej stronie jest symbol portfela, nie można go zaznaczyć. W starej wersji był kwadracik który po zaznaczeniu powodował możliwość zapłacenia za kilka rzeczy na raz. Teraz jest możliwość powrotu do starej wersji, tak też zrobiłam, ale potem jak nowa zostanie na stałe to co będzie należało zrobić?

myszkaoo

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@myszkaoo Dostaliśmy wiele sygnałów w tej sprawie, dlatego pracujemy nad zmianą w tym temacie. Łączenie płatności nie będzie miało takiej formy, jaką ma obecnie w nowym wyglądzie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
myszkaoo
#8 Zapaleniec#

Dzięki za info, bardzo się cieszę, że będzie to zmienione.

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ 

To chyba jeden z najczęściej się pojawiających wątków na AG - "nikt" nawet nie patrzy czy było wyjaśnione ;]

Ja tam sobie sam poradziłem, ale jak już pisałem la_Nice : po takiej zmianie obowiązkowy tutorial do przejścia i po drugie (skoro już ma być korekta) : przywrócić check boxy i dodać przycisk "pokaż i zaznacz nieopłacone" przy danym sprzedawcy na liście zakupów.

Dziękuję za uwagę ;]

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cookie000 Zanotowane i przekazane do kogo trzeba. Dziękuję 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@myszkaoo Nadal są te kwadraciki w nowym wyglądzie, ale Allegro je ukryło pod przyciskiem ZAZNACZ. Musisz kliknąć ZAZNACZ na samej górze, wtedy się pojawią.

oznacz moderatorów
myszkaoo
#8 Zapaleniec#

Dzięki już to mam. 😀

oznacz moderatorów