anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Śmietnik w kategori telefony

LegoHipek
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, dział z telefonami to istny śmietnik, filtry nie działają a oferty są wymieszane, klikam telefony sprawne to wyskakuja uszkodzone itp, opisy no cóż to już sprawa sprzedającego , dla mnie sprzedający który pisze ze stan nieznany bo nie chce mu sie sprawdzić lub udaje że może działa aby podbić cene to oszuści których omijam. Ale przez to wszystko człowiek traci czas, nie znajduje tego co chce i zniechęca się  do zakupów na Allegro.  Naprawde mimo że użyteczny serwis, czas znalezienia czegoś na nim zabiera za dużo czasu. Serwis napewno nie jest jesli chodzi o działanie jego, przyjazny klientowi. Kiedys kupowałem tylko na Allegro a z racji topornosci i śmietnika jaki się zrobił, tylko jak już musze. 

Po za tym czat działa źle, sprzedałem jeden przedmiot, klient odezwał się i wpłacił w tym samym dniu a ja nie dostałem informacji ani o kontakcie klienta ani o zapłacie na payu które nawet nie było aktywowane, dopiero jak otworzył spór, dostałem informacje i musiałem sie logować na www. 

Kontakt z Allegro to już w ogóle kosmos, odpowiadają kiedy chcą.

Nic tu dobrze nie działa i jak mam cos znaleźć na Allegro to już łapie gorączke i myśle znowu czegoś szukać na tym serwisie za jakie grzechy.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A w których kategoriach nie ma takiego "śmietnika" ? Cała produktyzacja i katalogi allegro są niedopracowane i wprowadzają zamęt .

oznacz moderatorów

LegoHipek
#9 Pomysłodawca#

Wystarczy żeby zrobili regulamin sprzedaży i karali za takie praktyki i wprowadzanie w błąd. Naprawde mam ciekawsze rzeczy niż wertowanie allegro . Doszło do tego że wole już kupić drożej na www gdzieś niż znowu marnować tyle czasu na allegro. Szukanie rzeczy taniej na allegro poprostu przestaje mieć sens 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LegoHipek Cześć. Jeśli masz wątpliwości dotyczące poprawności ofert, zawsze możesz nam je zgłosić. Zweryfikujemy je. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@LegoHipek  jeżeli sprzedajesz to musisz przede wszystkim co jakiś czas sprawdzać stan aukcji, zamówienia i pocztę przypisaną do konta allegro a nie zostawiać tego samopas. Nie ma tutaj dla mnie wytłumaczenia, że "nie wiedziałem".

oznacz moderatorów