anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Środki z allegro -wpłata

MAMY ROZWIĄZANIE!
Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Witam z jakich powodów nie moge wyplacic pieniedzy a allegro. Prosze o podanie przyczyny. Czy to moze byc rozliczenie z allegro czy coś więcej. Być może przegapiłam mail z przypomnieniem bądź trafił do spamu.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A weryfikację konta masz aktualną?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A masz zaległości?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 sprawdź proszę, czy w zakładce Środki i historia operacji nie masz listy wstrzymanych wpłat od kupujących.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Środki przeszly juz kilka dni temu ze  wstrzymanych środków do tych które były do wypłaty a przypomnienie o płatności wczoraj przyszlo i mam czas do 14 czerwca.

Nie wiem jaki czas po tym jak przejdą do dostępnych na ich możliwa wypłatę. Z racji tego że dołączyły być może do tych zgromadzonych wcześniej mi blokuje.

Jaki okres po przejściu ze środków wstrzymanych do wypłat jest możliwa wypłata?

Pierwszy raz cos takiego zdarzylo mi sie.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 powiadomienie dotyczy rozliczeń z Allegro i tak jak napisałaś masz czas do 14 czerwca, aby opłacić ten rachunek. To nie wpływa na opóźnienie wypłat.
Co się dzieje, gdy klikasz "wypłać środki" w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Gdy klikam, prostokąt pomarańczowy z polem wypłaty środków w ogóle nic nie wyskakuje, żaden komunikat ani odpowiedz.

Pasek z  niebieskimi literami także ten z napisem ZMIEŃ USTAWIENIA WYPŁAT

Myślałam żeby zmienić ustawienie wypłat na wyplata na codziennie i sprawdzić, gdyz od kilku lat mam na żądanie wypłaty.

A czy mozna to za państwa pośrednictwem zrobić tj zmianę na codzienna wypłata środków?

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 konsultuję co możesz zrobić w tej sytuacji, poczekaj proszę, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Ok, spokojnie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 wracam z informacjami. Spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki, jeśli to pomoże to wyczyść pamięć przeglądarki z której korzystasz (historię przeglądania, pliki cookies itp.), oraz zaktualizuj wersję przeglądarki do najnowszej. 
Jeśli to nie pomoże, poproszę o informację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Wyczyscilam pamięć przeglądarki, jednakże nie moge zaktualizowac przeglądarki. Jutro sprobuje lepiej się przyjrzeć.

Mam chromebooka i chyba żadna przeglądarka poza google mi nie będzie działała.

Kontaktowałam się z bankiem, gdyz mialam jakas kwote zajęta z konta i pani w banku powiedziała, że na koncie mam jakies zajecie. Potem z komornikiem u którego płacę alimenty i to nie od niego jest to zajęcie. To by było nierozsądne przecież wyplata

Czy może być tak że nie mogę wypłacić gdyż komornik zajął tę kwotę tu na allegro nim wypłacać na konto bankowe? Myslalam ze to by było nierozsądne przecież wypłata środków wędruje na konto i stamtąd dopiero do komornika. Jednakże probowalam zrobic zwrot środków do klienta któremu mam zwrocic pieniadze i tez nie idzie.

Jeśli to by było zajęcie środków przez komornika choć co prawda pisma nie dostałam…. ale wszystko jest możliwe bo nie zawsze jestem w domu…

I tu mam pytanie czy u Panstwa moge sie dowiedziec kto, bądź jaka firma lub instytucja mogla mi zablokować wypłaty?

Dodam, ze normalnie mogę korzystać z konta wystawiać przedmioty itp. Nie chciałabym jednak by mi zablokowano te funkcje tylko dlatego, ze gdzies mam dług o którym nie wiem a odsetki są naliczane. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 Przykro mi, ale na forum publicznym nie uzyskasz informacji o zajęciach komorniczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Pani Olu dziękuję za pomoc, rozumiem że to forum. Prosze o informacje jesli jest to w zasięgu pani wiedzy gdzie moglabym sie tego dowiedziec jesli bank odeśle mnie do Państwa jako właściciela portalu Allegro. Czy jest dostępny jakiś kontakt poza formularzami, gdyż przez formularz również nie mogę się skontaktować. Adres mailowy bądź adres na który mogę wysłać pismo z prośbą o ustalenie sytuacji na moim koncie. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 Mamy formularz kontaktowy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt, z którego możesz wysłać wiadomość mejlową. 

ko_alka_0-1717316072915.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Iwosia777
#8 Zapaleniec#

Witam, pani Olu dowiedzialam sie w banku , że kwoty będą pobierane z konta. Mam jakieś zadłużenie spowodowane niefrasobliwością władzy. Mialam mandat w autobusie miejskim gdyż bilet był już godzinowo po czasie. Mandat zapłaciłam jednakże przyszedł mi zwrot pieniędzy bez wyjaśnienia. Po kilku miesiącach okazało się, że panie urządziły sobie poligon państwowo-prywatny i zabawily sie tym mandatem.

Tu już nie będę opisywać pani szczegółów, które już pani zapewne zna i obserwuje w środowisku absolwentek szkół licealnych i studiów jak zażarcie poszły w chore przyjaźnie kobiety z państwowych stawisk z tymi  z prywatnych kancelarii i gabinetów.

Sprawa ta oczywiście zajmę się sama i tu o pomoc nie prosze, jednak po to by na dalsza droge zawodowa pani sie przydalo.

Jednakże mam jeszcze pytanie dotyczące sprawy moich środków znajdujących się na koncie. Mam 243, 99 zł środków oczekujących, które przeszły już do dostępnych środków, jednakże  termin ich udostępnienia to 23.06.2024.

Pozostałe środki dostępne są widoczne razem z tymi dostępnymi do wypłaty. Czy możliwe, że do tego terminu nie mogę zrobić wypłaty?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Iwosia777 Nie, tylko środki oczekujące będą udostępnione 23 czerwca - resztę powinnaś móc zlecić. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów